Existuje dokonalá vražda? Petr Kraj potvrzuje, že...

Temný Kraj (12) - KONEC

Celkem v šesti případech krimisérie Temný Kraj jste mohli sledovat společně se specialistou na sériové vraždy Petrem Krajem a jeho kolegy hrozivé činy těch nejhorších zločinců. Do jednoho byli dopadeni! Nabízí se tedy otázka: existuje dokonalá vražda? Petr Kraj odpovídá hned v úvodu.

Všechny děsivé vraždy z Temného Kraje připomínaly morbidní legendy a propojovaly vyšetřování na okrese s případy v Praze. Celkem dvanáct epizod svého oblíbeného seriálu Temný Kraj si nyní můžete kdykoliv přehrát na Prima PLAY

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Vše o seriálu, zajímavosti, fotogalerie, nejpoutavější scény, ale i rozhovory s hlavními hrdiny, najdete na stránkách o pořadu Temný Kraj.

Koho vám připomíná tento skutečný vrah v seriálu?

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.