Petr Kraj je na stopě maskovanému pachateli sériových vražd

V oblíbeném krimi seriálu TEMNÝ KRAJ se v sobotu večer na Primě uzavře vyšetřování dalšího případu, který je tentokrát opředený tajemnem a mystikou. Kdo další ještě tají svůj hřích a skrývá se za masku přetvářky? Přistoupí Petr na riskantní operaci, u níž je výsledek nejistý?

Závěr případu s názvem Hříšníci nepropásněte již tuto sobotu 2. 5. ve 20.15 na Primě v seriálu TEMNÝ KRAJ. Našli jste v něm podobnost s případem některého ze skutečných vrahů? Přečtěte si o něm více v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy.

O co šlo v 1. části případu Hříšníci, se podívejte v sestřihu níže. V Praze řeší trojnásobnou vraždu. Venkov zachvátila ponurá dušičková atmosféra a zdá se, že povstal tajemný umrlec, který chce podle strašidelné pověsti trestat hříšníky:

Petr Kraj je spolu s kolegy z oddělení vražd a s policisty z okresního oddělení na stopě maskovanému pachateli sériových vražd. I přes svůj vážný zdravotní stav a nemilosrdně utíkající čas má Petr kupodivu po dlouhé době pocit, že začal konečně naplno žít.

Podívejte se na televizní:

Pátrání po vrahovi a jeho zdánlivě nesouvisející výběr obětí kriminalisty ho zavádí ke starému případu hudebníka, kdysi souzeného za vraždu. Vyšetřování postupně odhaluje, jak tenká hranice může být mezi vírou a zvrhlým fanatismem podníceným labilní psychikou a zhrzeným nepochopením. Policisté si sestavují profil vrah, a to za pomoci policejního psychologa Kryštofa Steinera.

TEMNÝ KRAJ a vše o oblíbeném seriálu sledujte online.

Kdo je v seriálu Temný kraj skutečně vrahem, zjistíte již v sobotu 2. května ve 20.15 na Primě.

Zatím si můžete přečíst mrazivý příběh jedhono skutečného sériového vraha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.