Petr Kraj je na stopě maskovanému pachateli sériových vražd

V oblíbeném krimi seriálu TEMNÝ KRAJ se v sobotu večer na Primě uzavře vyšetřování dalšího případu, který je tentokrát opředený tajemnem a mystikou. Kdo další ještě tají svůj hřích a skrývá se za masku přetvářky? Přistoupí Petr na riskantní operaci, u níž je výsledek nejistý?

Závěr případu s názvem Hříšníci nepropásněte již tuto sobotu 2. 5. ve 20.15 na Primě v seriálu TEMNÝ KRAJ. Našli jste v něm podobnost s případem některého ze skutečných vrahů? Přečtěte si o něm více v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy.

O co šlo v 1. části případu Hříšníci, se podívejte v sestřihu níže. V Praze řeší trojnásobnou vraždu. Venkov zachvátila ponurá dušičková atmosféra a zdá se, že povstal tajemný umrlec, který chce podle strašidelné pověsti trestat hříšníky:

Petr Kraj je spolu s kolegy z oddělení vražd a s policisty z okresního oddělení na stopě maskovanému pachateli sériových vražd. I přes svůj vážný zdravotní stav a nemilosrdně utíkající čas má Petr kupodivu po dlouhé době pocit, že začal konečně naplno žít.

Podívejte se na televizní:

Pátrání po vrahovi a jeho zdánlivě nesouvisející výběr obětí kriminalisty ho zavádí ke starému případu hudebníka, kdysi souzeného za vraždu. Vyšetřování postupně odhaluje, jak tenká hranice může být mezi vírou a zvrhlým fanatismem podníceným labilní psychikou a zhrzeným nepochopením. Policisté si sestavují profil vrah, a to za pomoci policejního psychologa Kryštofa Steinera.

TEMNÝ KRAJ a vše o oblíbeném seriálu sledujte online.

Kdo je v seriálu Temný kraj skutečně vrahem, zjistíte již v sobotu 2. května ve 20.15 na Primě.

Zatím si můžete přečíst mrazivý příběh jedhono skutečného sériového vraha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.