Seriály a filmy

27. června 2019 10:29

Jana Mrákotová

Petr Kraj ví, kdo je poslední vrah! Není ale lehké, najít ho!

V otevřeném případu Zjevení z TEMNÉHO KRAJE od začátku hodně scén ukazuje jako na vraha na expartnera policistky Nadi Hamplové. Vyšetřovatelé si ale tak jisti nejsou! Nenechte si ujít poslední díl první řady seriálu TEMNÝ KRAJ v sobotu na Primě.

Jak uvidíte v závěru seriálu, Petr Kraj opět přijde s přesnější představou o sériovém vrahovi. Vlastně ho dobře zná! „Už jednou se vrátil a brutálně vraždil. Tenkrát pod nožem „řezníka“ skončila jeho vlastní žena a děti,“ říká a dokonce má i jeho fotku. Jenže z dávné minulosti. Dnes už vrah vypadá nepochybně zcela jinak.

Podívejte se na upoutávku:

Vraždí v kraji agresivní a již trestaný manžel Hamplové? Nebo je to falešná stopa a vrah tak může zaútočit kdykoliv znovu?

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

O kom je řeč?

Nenechte si v sobotu 13. června ve 20.15 na Primě uniknout závěrečný díl první řady seriálu TEMNÝ KRAJ.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.