Pusťte si celý případ Čarodějnice z Kraje na Primě PLAY a poznejte skutečného vraha

Dvoudílný případ Čarodějnice se v neděli uzavřel. Petr Kraj (Lukáš Vaculík) spolu s trojicí nových kolegů našli mezi zaměstnanci distribuční firmy dobře ukrytého sériového vraha. Ke zločinům ho vedla jeho vyšinutá nenávist k ženám. Sledujte nyní celý případ na Primě PLAY hned v úvodu.

O co šlo ve 2. části nového českého krimi seriálu Temný Kraj ?Zkušený pražský kriminalista Petr Kraj narazil ve svém zdravotním volnu na malebném venkově na sériové vraždy žen připomínající strašidelnou pověst o čarodějnici.

Práce ho propojila s trojicí kolegů z okresního oddělení a jejich případy. Pátrání po pachateli je společně zavedlo do firmy, která distribuuje a opravuje automaty na kávu.

V neděli se také ukázalo, co se skrývá za Petrovým stále zhoršujícím se zdravotním stavem. S Petrem je to opravdu tak vážné, jak mu lékař naznačil již v prvním dílu. (Všechny odvysílané epizody Temného Kraje si nyní můžete přehrát na Primě PLAY)

Skutečný případ sériového vraha ze seriálového případu Čarodějnice

Po uzavření případu vám nyní můžeme prozradit více i o skutečném případu sériového vraha, kterým se autorky při psaní případu Čarodějnice inspirovaly.

Ve skutečnosti vraždil Svatoslav Štěpánek. Byl nejmladší ze tří sourozenců a matka mu věnovala veškerou svou péči a lásku. Mazánek Sváťa, zahrnován veškerou mateřskou láskou, si při tom liboval v týrání a zabíjení zvířat. Ve volném čase chodil pozorovat hrobníka při práci.

V dětském kolektivu byl neoblíbený, v páté třídě vzal v afektu poprvé do ruky nůž a pobodal svého spolužáka. I když se nakonec vyučil zahradníkem, nikdy pořádně nepracoval. Více o Štěpánkovi si přečtěte v podrobném článku TADY.

Podívejte se na VIDEU, jak se role matky vraha ujala v seriálu herečka Naďa Konvalinková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.