VIDEO: Co se odehrálo v 1. části seriálu Temný Kraj? Připravte se na uzavření případu Čarodějnice

V neděli na Primě uzavřou kriminalisté v čele s odborníkem na sériové vraždy Petrem Krajem hrozivý případ Čarodějnice. Buďte připraveni na 2. epizodu seriálu Temný Kraj a podívejte se hned v úvodu na sestřih všech zásadních momentů z 1. části.

Druhý díl seriálu, v němž se uzavře první případ Petra Kraje v okresním oddělení kriminálky, sledujte v neděli ve 20.15 na Primě.

Co se stalo v první části tajemného a mrazivého případu, napsaného na motivy skutečného případu?

Petr Kraj, odborník na sériové vraždy, odjel odpočívat na poklidný venkov na svou zchátralou chalupu, starou faru po strýci.

Dosavadní život Petra Kraje se nečekaně obrátil naruby. po verdiktu lékaře a když v lese našel opuštěného zraněného psa Egona. Kraj zároveň odhalil na venkově spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen tady. Připomínají tajemnou pověst o čarodějnici.

Petrovo podezření, že jde o sériové vraždy, se na konci první epizody seriálu Temný Kraj potvrdilo. A jak se zdá, našel i společnou řeč se svéráznou trojicí okresních policistů, kteří dosud s vyšetřováním vražd moc zkušeností nepobrali.

Poznáte už nyní, o jaký skutečný případ šlo a kdo by mohl být vrah?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.