V TEMNÉM KRAJI se tráví dál

Temný Kraj (9/10) Jezinky: Travička?

Mrtvých přibývá. Travič v Kraji řádí dál. Jarolíma už také poslal do hrobu. A policie toho zatím moc nemá. Navíc se nabízí otázka, jestli vrahem tentokrát nemůže být žena. Nenechte si ujíst rozuzlení tohoto případu Petra Kraje.

Hned v úvodní ukázce psycholog popisuje profil traviče. Docela sedí právě na penězi zhýčkanou mámu malého dítěte, které se ale úplně všechno sesypalo. Protože odhalila nevěru svého muže a ještě ne jen s jednou ženou. A ještě se jí dostalo té „cti“, že si mohla přečíst, co všechno s nimi její manžel prováděl. Podívejte se na ukázku.

Zhýčkanou paničku hraje Pavla Vitázková, která si prý do práce chodí odpočinout.

Vyšetřování několika záhadných úmrtí zaměstnanců pojišťovny a jejích klientů běží. O pachateli také víme, že své oběti vraždí jedem ukrytým ve vánočním čaji. Policejní vyšetřování odkrývá složité mezilidské vztahy mezi zaměstnanci pojišťovny, kde mezi ženským osazenstvem probíhá boj o pohledného ředitele.

Blíží se Vánoce, ale také Petrova operace. Petr nastoupí do nemocnice a právě tam mu dochází, kdo je tentokrát vrahem. Petrův stav je vážný. Jeho ošetřující lékař, který je zároveň jeho kamarád, má obavy. Připomeňme si je.

Hodnoty jako živoucí mrtvola

Sledujte uzavření dalšího případu seriálu TEMNÝ KRAJ již tuto neděli 16. 6. ve 20.15.

TEMNÝ KRAJ je pro vás připravený také v archívu online!