Závěr seriálu Temný Kraj. Kdo ho přežije?

Temný Kraj (11/12) - Viděli jste v 1. části

Pátrání po posledním seriálovém vrahovi ukazuje, že se chystá z pomsty zabít tolik lidí, kolik let si odseděl ve vězení, a čas nemilosrdně běží. Koho čeká zářná budoucnost a čí cesta skončí smrtí? Jak dopadne Petr Kraj? Existuje dokonalá vražda?

Jak si můžete připomenout na videu hned v úvodu - v sestřihu nejdůležitějších momentů z 1. části případu - kolegové Petra Kraje z pražské a okresní kriminálky pátrají po brutálním vrahovi, který vraždí řeznickým nářadím. Své oběti si čísluje a vybírá z řad bezpečnostních složek. Zatčením však řádění vraha nekončí. Zatímco vesnice si bezstarostně žije tradičními oslavami masopustu, jeho šílený plán počítá ještě s jednou obětí. Může ji ještě někdo zachránit, nebo je už pozdě?

To uvidíte v závěrečném dílu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě.

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Podívejte se už teď na scénu z dalšího dílu hned v úvodu.

Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na i policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Kdo je zákeřný masopustní řezník?

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Podívejte se už teď na předpremiérovou scénu:

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.