Životní styl

22. května 2023 08:00

Komerční sdělení

Tenistka Lucka Šafářová podporuje děti ve sportu

Tenistka Lucie Šafářová má za sebou dlouholetou kariéru, ale nechybělo mnoho a svět by přišel o jednu z velice úspěšných sportovkyň ještě předtím, než začala dobývat světové kurty. Sportujícím dětem nechybí nadšení a elán do sportu, ale v některých případech se jejich rodinám schází dostatek financí na zaplacení kroužků nebo vybavení. Pro ně je tu Česká olympijská nadace, u které si mohou o příspěvek na sport zažádat. A na sport dětí nyní poputují i finance z prodejů produktů společnosti Procter & Gamble, jako je například Ariel, Jar, Lenor nebo Pampers.

Jak přiznala sama Lucie Šafářová, i ona v dětství zažila podobnou situaci.

Kdybych sama nezískala v dětství podobnou podporu, určitě bych si nesplnila sen být na olympiádě. Proto jsem se stala ambasadorkou olympijské nadace a chci pomoci plnit další dětské sny. Budu ráda, pokud mi s tím pomůžete,” říká Lucie.

Pomoc je nyní jednodušší než kdy dříve. Při příštím nákupu těchto produktů zamiřte do některé z drogerií Rossmann a nakupte třeba rovnou celou zásobu produktů Procter & Gamble, protože až do 23. května z každého zde zakoupeného produktu P&G poputuje jedno procento z jeho ceny přímo na podporu sportování dětí ze sociálně slabých rodin, kterým pomáhá Česká olympijská nadace.

Česká olympijská nadace přispívá dětem bez ohledu na výkony, důležité je nadšení pro sport a to, že děti baví. Veronika Opršalová, ředitelka České olympijské nadace, upřesňuje: “Přispíváme dětem nejen na oddílové příspěvky, ale i na sportovní vybavení, soustředění a kempy či sportovní prohlídky. Sport může být pro děti zásadním formujícím faktorem. A to nejen z hlediska fyzického zdraví, ale i toho psychického. Děti se naučí, co je to fair play – ve sportu, ale i v životě. Najdou si kamarády, se kterými mají společné zájmy. Kromě toho jim sport dodá odhodlání, sebedůvěru a morální zodpovědnost. Velmi si vážíme toho, že společnost Procter & Gamble naši nadaci dlouhodobě podporuje.”

Sdílejte článek
Štítky Olympijské hry finance Lucie Šafářová tenista Komerční sdělení sport nadace Lenora Rossmann Procter & Gamble Pampers Ariel Česká olympijská nadace

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.