Celebrity

21. prosince 2022 15:52

Vanesa Havlíková

Myslela jsem, že se k drogové minulosti nebudeme vracet, řekla Pergnerová Krausovi

Show Jana Krause - moderátorka Tereza Pergnerová

Moderátorka, zpěvačka a herečka Tereza Pergnerová (48) se ke své minulosti nerada vrací. V legendární červené pohovce se přesto zmínila o své tehdejší závislosti na drogách, promluvila o dobročinných projektech, kterým se aktuálně věnuje, a prozradila také, jak by to vypadalo, kdyby měla svůj vlastní pořad.

V posledním díle letošní Show Jana Krause se divákům jako první host představila známá moderátorka Tereza Pergnerová, kterou proslavil ikonický pozdrav „Čágo bélo, šílenci“ a o které se všeobecně ví, že má za sebou divokou minulost spojenou se závislostí na heroinu.

Temná minulost

„Byla jsem takový obětní beránek, ale vy jste se ke mně choval hrozně slušně a to vám nikdy nezapomenu,“ řekla na adresu Jana Krause moderátorka, která již jeho pořad před lety navštívila „Trošku jsem doufala, že se k tomu dneska třeba nebudeme vracet. Vždyť už je to dvacet pět let stará a především úspěšně překonaná historie,“ dodala.

Drogová závislost udělala Tereze ze života peklo. Erotické fotky za stovky tisíc, časté problémy s muži i těhotenství na heroinu, kdy ji ani porod syna nedonutil s drogami přestat. Taková kdysi byla Tereza Pergnerová.

Dnes jsou všechny pohnuté roky dávnou minulostí. Tereza se ze závislosti úspěšně dostala a opět je dobře etablovanou moderátorkou a již šestnáct let žije ve vztahu se svým partnerem a otcem své dcery Nathalie.

Chce vlastní pořad

Moderátorka, kterou můžete znát z reality show Vyvolení, se navíc věnuje i několika dobročinným projektům. „Teď pracuju na krásném projektu, je o prázdných místech v životě, která může mít každý z nás, o otázkách, na které si nedokážeme odpovědět, protože nám chyběly důležité informace,“ přiblížila s tím, že víc zatím nemůže prozrazovat. „Zrovna dneska jsme byly natáčet jeden takový krásný příběh.“ A jaké nezodpovězené otázky má sama Tereza? „Mě by, pane Krausi zajímalo, co si o mně myslíte. Ale bez žertu, ne abyste začal vtipkovat,“ napadlo Terezu Pergnerovou, na co by ráda znala odpověď. Nedozvěděla se ale nic nového.

Pokud by měla svůj vlastní pořad, ráda by se v něm podle svých slov bavila s obyčejnými lidmi. „Ani by nemuseli mít bílá místa,“ upřesnila svoji vizi. „Bavili bychom se zkrátka o životě,“ dodala v letos posledním premiérovém dílu pořadu Show Jana Krause na Primě! Na další premiérové díly se můžete těšit opět od 11. ledna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.