Celebrity

14. listopadu 2022 13:05

Tomáš Durčák

Tereza Pergnerová si na Slavících rýpla do Vémoly. Za krutý žert se nyní omluvila

Anketa Český slavík 2022 byla v mnoha ohledech výjimečná. Nejenže šlo o již 60. ročník soutěže, ale do moderátorské role se vrátila Tereza Pergnerová (48). I přesto, že svou generálku po delší pauze zvládla, zpětně se raději veřejně omluvila za vtip na adresu Karlose Vémoly (37) a Lely Ceterové (33), který někteří označili dokonce za urážku.

Jak známo, Tereza Pergnerová nejde pro upřímnou větu od srdce daleko. To sice během galavečera v drtivé většině případů fungovalo dobře, jak ale později uznala i ona sama, v jednom případě možná trochu přešlápla. Hned při úvodním monologu celého večera se totiž moderátorka rozhodla rýpnout do kauzy, která v posledních týdnech hýbala českým showbyznysem i médii.

„Úžasná věc je, že Karlos Vémola si vzal Lelu. A nádherné na tom je, že jí opravdu byl věrný po celou dobu obřadu – a to je super!“ rozesmála Pergnerová celý sál vtipem ve stylu stand-up komika. Ten samozřejmě mířil na propíranou kauzu Karlose a jeho údajné nevěry s pornoherečkou Hanou Džurbanovou (18) alias Rikou Fane.

Lela a Karlos neřeší jeho údajnou nevěru poprvé:

Nutno podotknout, že Karlos a Lela se ani zdaleka nestali jedinými terči této satiry. Své si vyslechl třeba i Leoš Mareš (46) a Tereza si nakonec bez okolků vystřelila i sama ze sebe. Jak známo, nebojí se mluvit o své nelehké minulosti, což prokázala naplno a nepochybně tím zlehčila dopad všech svých vtípků a narážek, kterých bylo během večera nepočítaně.

Veřejná omluva Karlosovi a Lele

Sebereflexe a zpětné přehodnocení celého večera však Pergnerovou nakonec dovedlo k přesvědčení, že v jednom případě už její vtip přesáhl pomyslnou hranici slušnosti. Rozhodla se proto pro veřejnou omluvu.

„Byl to úžasný večer, ale musím teď zmínit jednu věc. Na začátku se strefovalo do spousty lidí, do mě s takovým nadhledem, ale v jednom případě nad tím prostě přemýšlím,“ začala Tereza své oznámení v instagramových stories.

„Týká se to poznámky, takového hloupého žertu, že byl Karlos Vémola věrný své ženě pouze po dobu obřadu. Vůbec jsem to nemyslela zle a vlastně teď zpětně přehodnocuju a dneska bych to škrtla. Jak jde čas a člověk o tom přemýšlí a bilancuje… chtěla bych se omluvit Lele i Karlosovi. Mohla jsem si to odpustit,“ nasypala si popel na hlavu moderátorka letošních Slavíků.

„Mělo mě něco zarazit a chci, aby zaznělo, že je mi to moc líto, protože si Karlose nesmírně vážím a počítala jsem s tím, že to přijme jako žert. A teď mě to prostě mrzí,“ dodala Tereza, která se svěřila, že ji zpětně její vlastní vtípek rozladil do té míry, že si ke své veřejné omluvě musela zapálit cigaretu.

Karlos mlčí, Lela omluvu zaznamenala

Karlos Vémola se k celé záležitosti zatím nijak nevyjádřil, ale jeho manželka na Instagramu sdílela zmíněnou omluvu Terezy Pergnerové a následně i komentáře jiných uživatelů, kteří buď tleskali moderátorce, nebo soucítili s Lelou.

„A teď by se měly omluvit všechny ty slepice, co se Lele Ceterové kvůli tomu posmívaly v komentářích. Většina samozřejmě maminky s dětmi. Přála bych vám, aby se taky veřejně probíraly vaše domácí průsery a Anča s Pepinou z dědiny si na vás ukazovaly a posmívaly se vám do ksichtu,“ stojí v jednom z komentářů, který Lela sdílela.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.