Celebrity

13. listopadu 2022 15:35

Gabriela Kolinová

Zářící Eva Burešová, polonahý Richard Krajčo. Tyto páry si Slavíka užily na jedničku

Letošní Český slavík byl výjimečný, jelikož se jednalo o 60. jubilejní ročník. A výjimečné byly i některé róby, které dámy při této příležitosti vynesly. Ponechme teď ale stranou módu a zaměřme se na to, jak jim to slušelo po boku jejich partnerů. Jaký český pár oslnil nejvíce? A jaká dvojice všem vyrazila dech?

Během předávání cen Český slavík se na pódiu pražského Fóra Karlín objevily snad všechny důležité hvězdy hudebního nebe. Co při slavnostním večeru oblékly na sebe a kde šláply vedle, to se dozvíte v Módním alarmu Anny Tejklové. My se zaměříme na to, jak to spolu slušelo známým českým párům.

Eva Burešová a Přemek Forejt

Eva Burešová má skoro tři měsíce po porodu a bylo na ní vidět, že si slavností večer náležitě užila po boku svého partnera Přemka Forejta, s nímž má syna Tristana Williama. Odskočit si od mateřských povinností do společnosti je pro každou ženu svátkem a Eva si navíc odskočila pro bronzovou sošku za kategorii Zpěvačka roku. O jeden důvod víc, že celá zářila. V zelenočerné róbě s vlečkou z peří vypadala jako překrásná pávice (a bronzová slavice).

Eva Burešová představila svůj diář:

Moderátor večera Ondřej Sokol se neubránil rýpavé poznámce na Evu, která při natáčení videoklipu kojila svého synka Tristana Williama. „Kluci ze štábu říkali, že mu asi chutnalo, protože se od toho ňadérka ozývalo mňam, mňam, je to fresh,“ vtipkoval Ondřej. Narážel tak na slavnou reklamu Přemka Forejta.

Lela Vémola Ceterová a Karlos Vémola

O pořádný rozruch se postaral pár Lela a Karlos Vémolovi. Lela se usmívala, předvedla nový nos, který si nechala upravit v Íránu a zdá se, že rodinné trable a Karlosovu aféru s údajnou milenkou hodila za hlavu. Přítomné hosty dráždila rozhodně nejhlubším dekoltem večera. Oděna byla do sametové róby s provokativně vysokým rozparkem. Celý model lemovalo peří, které bylo kromě flitrů vůbec velmi oblíbeným prvkem slavnostního večera. Kromě Lely ho použila i Eva Burešová nebo Lucie Bílá.

Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská

Odvaz v podobě extravagantních šatů nepředvedly jen dámy, našly se i výstřední modely mezi přítomnými pány. Nejvíce provokativní model měl rozhodně Jan Bendig, hned za ním upoutal pozornost zpěvák Richard Krajčo, který zvolil průsvitný síťovaný top doplněný kabátem vzoru pepito. Jeho žena Karin byla ve volbě outfitu umírněnější, zvolila šaty bez rukávů, které odkrývaly její výrazné tetování. Na páru bylo vidět, že se dobře baví. A důvod k úsměvu byl o to větší, když se Richard odnesl bronzovou sošku Slavíka za Zpěváka roku.

Absolutní vítězka Lucie Bílá dorazila po boku partnera Radka Filipiho a moc jim to spolu slušelo, stejně jako herečce Patrici Pagáčové s manželem Tiborem Pagáčem, nebo Tatianě Dykové s manželem Vojtěchem Dykem. Na všechny známé české páry se můžete podívat v naší fotogalerii.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.