Móda a krása

26. května 2023 17:01

Komerční sdělení

Thermes Marins de Saint Malo: Svěžest a pokožka bez otoků

Blíží se letní období, a s ním tedy doba, kdy se rozhodně nebudete chtít chlubit otoky kolem kotníků, ale ani celulitidou. Značka Thermes Marins de Saint Malo nabízí ve svém portfoliu jedinečné produkty, díky kterým budete vypadat skvěle. Než začnou horké dny, je namístě pořídit si arzenál, který vás podrží za všech okolností.

Na horké letní dny se všichni těšíme. Jenže – při špatném proudění lymfy nám otékají nohy a zvýrazňuje se celulitida. S přípravou na sukňové období a období bez punčoch je tedy dobré připravit se v předstihu. Proč? Protože ani celulitida, ani otoky dolních končetin nejsou vaší skvělou vizitkou.

Přípravky značky Thermes Marins de Saint Malo obsahují perfektní a vyvážený komplex přírodních látek, které napomáhají tomu, aby vaše epidermis vypadala skvěle, bez jakéhokoliv náznaku celulitidy, a po celodenním stání či pobíhání po kanceláři, provozu či schůzkách jste se mohly pochlubit lehkýma nohama bez nežádoucích viditelných změn.

Pokud letošním létem chcete projít lehkou chůzí, zkuste naše produkty:

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM S ROSNATKOU A ŘASAMI 1185 Kč(150 ml – 5,07 fl.oz.)

Díky účinnému komplexu z rosnatky (masožravá madagaskarská rostlina), řas a kofeinu zanechává toto sérum pleť viditelně pevnější a hladší, protože redukuje výskyt pomerančové kůže*.

*Prokázaná účinnost po 28 dnech používání.

SVĚŽÍ TONIZAČNÍ GEL NA NOHY 795 Kč (150 ml – 5,07 fl.oz.)

Účinné látky tohoto osvěžujícího gelu působí na třech úrovních: Výtažky z koňského kaštanu a řezanky v kombinaci s řasami a mořskou vodou mají tonizující účinek. Esenciální oleje z rozmarýnu a šalvěje přinášejí příjemný pocit pohody. Mentol má osvěžující účinky a přináší okamžitou úlevu.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz

Sdílejte článek
Štítky kosmetika celulitida edém léto Thermes Marins de Saint Malo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.