6 povolání, která vystřídal představitel Onura z Tisíce a jedné noci

Halit Ergenç, Onur Aksal z turecké telenovely, která se stala úspěšnou po celém světě, je nejen pohledný a sympatický muž, ale také pozoruhodný člověk s mnoha zaměřeními. Máme pro vás 6 zajímavých zaměstnání, která vystřídal před tím, než se stal hercem a miláčkem žen.

Tisíc a jedna noc je turecká telenovela založená na slavném pohádkovém příběhu. A právě herec Halit Ergenç zde hraje jednu z hlavních postav, Onura Aksala, drsného podnikatele.

Onur se setkává se Šeherezádou v momentě, kdy je mladá žena v tíživé situaci a potřebuje sehnat 150 tisíc dolarů na opereci svého syna, což ale Onur zatím neví. Onur jí učiní nabídku: dám vám ty peníze, když se mnou strávíte noc. Šeherežáda z počátku odmítá, ale po pár minutách přemýšlení souhlasí...

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE TISÍC A JEDNA NOC

VÍTE, PROČ SE VĚTŠINA HOLČIČEK V CHILLE JMENUJE ŠEHEREZÁDA?

Tísíc a jednu noc můžete sledovat na Prima LOVE každý den v 18.00 a 19.00.

TELENOVELU TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE

Herec a miláček televizního publika Halit Ergenç je na rozdíl od svých hereckých kolegů velmi všestranným člověkem. Kromě televizní tvorby se ve svém profesním životě nevzdává ani divadla, cizí mu však není ani hudba. Proto se není čemu divit, že Halit ještě před tím, než zakotvil nadobro v profesi herecké, vyzkoušel několik zajímavých povolání. Máme je pro vás všechny.

1) Student námořního inženýrství

Ačkoliv pochází z herecké rodiny (jeho otec je slavným hercem) rozhodl se mladík nejdřív vyzkoušet univerzitu. V mládí mu učarovalo moře a stroje, takže tato kombinace se dokonale propojila během studia námořního inženýrství. Halit ovšem školu nedokončil, skončil po roce a půl studia. Volání umělecké múzy bylo zkrátka silnější.

2) Student operního zpěvu

Ze studia námořního inženýrství tak rychle přesedlal na studium operního zpěvu. Jak už jsme psali, Halit je s hudbou velmi propojen a nevzdává se jí ani dnes.

3) Počítačový operátor

Během studia operního zpěvu si vydělával na živobytí jako počítačový operátor. Co to přesně v jeho podání znamenalo, to nejspíš ví asi jen Halit Ergenç a jeho bývalý zaměstnavatel.

4) Obchodník

Obchodníka dělal ihned po skončení počítačového operátora. I toto zaměstnání mu však dlouho nevydrželo. Umělecké sféry ho lákaly čím dál tím více.

5) Tanečník a 6) Zpěvák

Halit je známý tím, že miluje hudbu, k hudbě logicky patří tanec a zpěv, kterým se živí v podstatě dodnes. Ještě před několika lety vystupoval v tureckých muzikálech. Má své album a s radostí vystoupí i jako operní zpěvák.

Sledujte Tisíc a jedna noc na Prima LOVE každý den po 18. hodině nebo online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.