Tisíc a jedna noc: Konec ženské krásky. Herečka se vrhla s novým účesem do bezpohlavní módy

Představitelku Šeherezády z tureckého fenoménu Tisíc a jedna noc můžete znát hlavně jako uhrančivě krásnou brunetku s dlouhými vlasy. Těm ale dala před pár měsíci vale stejně jako ženskému stylu. Podívejte se na to, jak se jedna z nejslavnějších hereček stylizuje dnes.

Berguzar Korel je turecká herečka, která patří mezi špičku ve svém oboru společně se svým manželem. Oba dva můžete znát jako hlavní představitele telenovely Tisíc a jedna noc, kterou Prima LOVE vysílá každý den po 18. hodině.

TELENOVELU TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Jednou ze zajímavostí celého seriálu je fakt, že právě tato dvojice se dala během natáčení Tisíc a jedna noc dohromady a po několika letech stále patří mezi jedny z mála, kterým to klape jako manželům a rodičům osmiletého syna.

I MANŽELSTVÍ DVOU HERCŮ Z TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC PROCHÁZELO KRIZÍ

Diváci si Berguzar Korel mohou pamatovat jako dlouhovlasou, jemnou brunetku. Image nevinné dívky a později velice ženské ženy je ale dávno tatam. Dnes se díváte na šestatřicetiletou ženu a matku, která ví, co chce, a rozhodla se žít život podle toho, jak chce ona sama. Kdysi tomu totiž rozhodně tak nebylo, mladou herečku ovlivňoval bulvár, který jí byl v patách nonstop.

NEMOHLA JSEM UDĚLAT VLASTNÍ ROZHODNUTÍ, VZPOMÍNÁ NA OBDOBÍ TISÍC A JEDNA NOC HEREČKA

Změna image slavné herečky

Herečka před několika měsíci změnila image. Kvůli nové roli se rozhodla ostříhat si vlasy nakrátko a nechat je přirozeně – kudrnatě. Bývalou Šeherezádu tak uvidíte s kudrlinami a jiskrou v oku.

JAK POPISUJE HVĚZDU TISÍC A JEDNA NOC JEJÍ MANŽEL?

Kromě toho jí ale krátké vlasy přihrály do života styl "klukandy". Herečka moc dobře ví, že pánský, ležérní styl je na ženách velice sexy, a toho se drží. Její krátké vlasy a androgynní styling rozehrávají bravurně hru pohlaví, kterou můžete pojmout, jak chcete.

Podívejte se na inspirativní fotky herečky z telenovely Tisíc a jedna noc, kdy se fotila s fanoušky.

Sledujte Tisíc a jednu noc každý den na Prima LOVE po 18. hodině. Díly můžete vidět i v online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.