Tisíc a jedna noc: Konec ženské krásky. Herečka se vrhla s novým účesem do bezpohlavní módy

Představitelku Šeherezády z tureckého fenoménu Tisíc a jedna noc můžete znát hlavně jako uhrančivě krásnou brunetku s dlouhými vlasy. Těm ale dala před pár měsíci vale stejně jako ženskému stylu. Podívejte se na to, jak se jedna z nejslavnějších hereček stylizuje dnes.

Berguzar Korel je turecká herečka, která patří mezi špičku ve svém oboru společně se svým manželem. Oba dva můžete znát jako hlavní představitele telenovely Tisíc a jedna noc, kterou Prima LOVE vysílá každý den po 18. hodině.

TELENOVELU TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Jednou ze zajímavostí celého seriálu je fakt, že právě tato dvojice se dala během natáčení Tisíc a jedna noc dohromady a po několika letech stále patří mezi jedny z mála, kterým to klape jako manželům a rodičům osmiletého syna.

I MANŽELSTVÍ DVOU HERCŮ Z TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC PROCHÁZELO KRIZÍ

Diváci si Berguzar Korel mohou pamatovat jako dlouhovlasou, jemnou brunetku. Image nevinné dívky a později velice ženské ženy je ale dávno tatam. Dnes se díváte na šestatřicetiletou ženu a matku, která ví, co chce, a rozhodla se žít život podle toho, jak chce ona sama. Kdysi tomu totiž rozhodně tak nebylo, mladou herečku ovlivňoval bulvár, který jí byl v patách nonstop.

NEMOHLA JSEM UDĚLAT VLASTNÍ ROZHODNUTÍ, VZPOMÍNÁ NA OBDOBÍ TISÍC A JEDNA NOC HEREČKA

Změna image slavné herečky

Herečka před několika měsíci změnila image. Kvůli nové roli se rozhodla ostříhat si vlasy nakrátko a nechat je přirozeně – kudrnatě. Bývalou Šeherezádu tak uvidíte s kudrlinami a jiskrou v oku.

JAK POPISUJE HVĚZDU TISÍC A JEDNA NOC JEJÍ MANŽEL?

Kromě toho jí ale krátké vlasy přihrály do života styl "klukandy". Herečka moc dobře ví, že pánský, ležérní styl je na ženách velice sexy, a toho se drží. Její krátké vlasy a androgynní styling rozehrávají bravurně hru pohlaví, kterou můžete pojmout, jak chcete.

Podívejte se na inspirativní fotky herečky z telenovely Tisíc a jedna noc, kdy se fotila s fanoušky.

Sledujte Tisíc a jednu noc každý den na Prima LOVE po 18. hodině. Díly můžete vidět i v online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.