Na obrazovky Prima LOVE se od dubna vrací oblíbená turecká telenovela!

Od 1. dubna uvidíte na Prima LOVE telenovelu, která sbírala jedno divácké ocenění za druhým po celém světě. Úspěch měla ale i v Čechách.

Telenovely jsou u diváků a divaček Prima LOVE velice oblíbené, proto je televizní kanál nezklame ani comebackem úspěšné turecké telenovely. Již od 1. dubna Prima LOVE odvysílá tureckou telenovelu s pohádkovou teématikou Tisíc a jedna noc.

Turecká telenovela se bude vysílat v 18.00 a diváci uvidí dvě epizody za sebou. Z tohoto vysílacího času se tak telenovela Má tlustá Valentýna přesouvá na 13. hodinu odpolední.

Tisíc a jedna noc vysílala Prima LOVE během začátku minulého roku, kdy se celý televizní kanál vrátil zpět k programu vyhrazenému speciálně pro ženy. Do toho samozřejmě telenovely patří a Tisíc a jedna noc, příběh o architektce, která zoufale potřebuje zachránit syna, slavil u divaček velký úspěch.

Jedna ze zajímavostí turecké telenovely je i fakt, že hlavní herecká dvojice, herečka Bergüzar Korel a herec Halit Ergenç, se stali životními partnery, manželi a rodiči malého syna. Jejich příběh se ale samozřejmě vymyká telenovele, která vypráví o mladé a půvabné Šeherezádě, jež přišla o manžela a musela s jeho rodinou bojovat o právo vychovávat vlastního syna, který byl smrtelně nemocný. Léčba byla možná, avšak chyběly peníze. Šeherezáda nepochodila u bohatého tchána a nepomohli jí ani v bance. Nezbývalo než požádat o pomoc jednoho ze svých pohledných šéfů. Nabídka, kterou od něj dostane na oplátku, jí úplně změní život a převrátí všechno vzhůru nohama.

Tisíc a jednu noc uvidíte na Prima LOVE od 1. dubna v 18.00 každý den.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.