Video: Jak vyladit tělo pomocí low carb diety s minimem sacharidů?

To vysvětlil odborník na výživu v lifestylovém magazínu Tlouštíci extra, navazujícím na 7. díl a proměnu devětadvacetileté Veroniky, opět zaznělo několik zajímavých doporučení odborníků na výživu a zdravý životní styl.

Připomeňme, že i přes Veroničin poměrně nízký věk, ukázaly její laboratorní testy odborníkům pořadu Tlouštíci ne příliš dobré výsledky. Se 117 kilogramy váhy její tělo zatěžovaly zvýšené hodnoty kyseliny močové a vyšší tlak.

Celých 41,5 procent jejího těla tvořil tuk. I hodnota vnitřního tuku byla poměrně vysoká – 180 centimetrů čtverečních. Veronika měla velmi špatné stravovací návyky. Její jídelníček postrádal kvalitní bílkoviny. Od odborníků si odnesla doporučení, aby do svého jídelníčku zařadila kvalitní zdroje bílkovin a zeleninu. Kromě toho jí zakázal během nočních směn hladovět.

Veronika dostala podrobný výživový plán a osobního trenéra. Během pravidelných kontrol vyšlo najevo, že Veronika v jídelníčku experimentuje a vytváří si vlastní pravidla. Vynechávala sacharidy, aby si mohla dát alkohol.

Méně sacharidů, více tuků

Poslechněte si, jaký typ stravy a diety doporučil Veronice výživový poradce a školitel výživového programu Cambridge Weight Plan Ing. Lukáš Vrána v magazínu Tlouštíci extra.

Co přesně obnáší nízkosacharidová strava s vyšším přísunem tuků, zvaná low carb:

Celý magazím Tlouštíci extra si můžete přehrát také online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.