To nejlepší z žánru reality si už dva roky užívají diváci na Prima SHOW

Výzva na jatkách - Amerika hledá topmodelku

Prima SHOW odstartovala své vysílání 25. října 2021 a od té doby divákům naděluje akviziční pořady i vlastní tvorbu, jako LIKE HOUSE, Den jak sen, Hledá se Miss nebo LIKE HAF. Letos na podzim vévodí obrazovkám reality show ze Spojených států, které dávají možnost nahlédnout pod pokličku vyhlášeného amerického snu.

„Reality show jsou žánr blízký především mladším ženám. Náš kanál Prima SHOW po dvou letech vysílání potvrzuje, že obdobná nabídka tu před jeho vznikem chyběla – letos v červenci dosáhl ve své cílové skupině ženy 15–39 let share 1,67 %,“ říká Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Prima.

Tyhle šaty beru!

Podzimnímu schématu kanálu letos vévodí hned čtyři reality show ze Spojených států. Zábavu i vzrušení nabízí v podvečery divačkám první z nich – show Tyhle šaty beru! plná nádherných nastávajících nevěst i jejich blízkých, kteří jim s výběrem róby na den D přišli poradit.

V jednom z největších a nejvyhledávanějších svatebních salonů v celé Americe tak často není nouze o srdceryvné příběhy, dojemné momenty, ale občas ani o rodinné hádky. Kromě krásy totiž při výběru hraje velkou roli i rozpočet.

Tohle není žádná obyčejná talentovka! Zábavná soutěžní reality show The Voice USA, kterou kanál nabízí v hlavním vysílacím čase, se dočkala už 24 sérií a to je pěkně impozantní počet nově objevených zpěváků i zpěvaček. Čtyřmi cenami Emmy ověnčená prémiová pěvecká soutěž hledá neokoukané a vzrušující umělce, kteří okouzlí diváky svým zlatým hlasem. Mezi zkušenými a sympatickými porotci a kouči z předních příček světových hudebních hitparád v nejnovějších řadách pořadu, které Prima SHOW přináší, nechybí country hvězdy Blake Shelton a Kelly Clarkson, zpěvák a pianista John Legend, grandiózní Ariana Grande, fenomenální Gwen Stefani nebo okouzlující Camila Cabello.

Amerika hledá topmodelku

Nejúspěšnější a nejdéle vysílaná módní reality show v historii televize Amerika hledá topmodelku okupuje druhý prime time na Prima SHOW. Krásné dívky i muži se v ní pod vedením bývalé modelky Tyry Banks snaží oslnit porotce i diváky. Získat lukrativní smlouvu s modelingovou agenturou však může jen jedna nebo jeden z nich. Aktuálně na kanálu běží 21. série pořadu a diváci se do konce roku mohou těšit ještě na další tři.

Večery na Prima SHOW uzavírá celosvětově úspěšná reality show, která se dočkala místních verzí v zemích napříč kontinenty. Svatba na první pohled USA je intimním experimentem, při němž tým odborníků z přihlášených mužů a žen sestaví páry, které se poprvé setkají až na svatebním obřadě u oltáře. Budou mít nervy na to říct si „ano“? Jak budou vypadat následné líbánky odvážnějších párů, v nichž se novomanželé vůbec neznají? O společném bydlení po dovolené ani nemluvě. Zůstanou spolu, nebo se rozvedou? To vše ukazují nejnovější série pořadu, které právě vysílá Prima SHOW.

Amerika bude hledat návrháře

Ještě před koncem letošního roku se pak diváci na obrazovkách Prima SHOW mohou těšit na novinku. Po hledání těch nejkrásnějších můžu a žen bude totiž Amerika hledat návrháře. Absolutní fenomén nejen na televizní obrazovce, ale i na módní scéně už několik let okouzluje diváky z celého světa, a dokonce se stal odrazovým můstkem pro kariéru několika úspěšných návrhářů. V každé řadě se diváci setkají s novými soutěžícími, kteří jsou více než připraveni realizovat své sny o vlastním byznyse. Každý z nich dostává jedinečnou příležitost získat tak vysokou výhru, že jim zaručeně změní život. Jenže nejdříve musí překonat těžké překážky a splnit náročné úkoly. Amerika hledá návrháře už od 10. prosince každý večer na Prima SHOW.

Zdroj: ATO – Nielsen, ke dni 25. 9. 2023

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Ariana Grande reality show USA supermodelka oděv Prima SHOW Tyhle šaty beru! Like House Tyra Banksová Kelly Clarksonová Gwen Stefani The Voice Amerika hledá návrháře The Voice USA

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.