Vybrat si nejdokonalejší svatební šaty může být pořádné drama na několik měsíců!

Tyhle šaty beru! sledujte na Prima SHOW

Na nic neuslyšíte tolik názorů jako právě na svatební šaty. Nevěstě se líbí, kamarádkám také, ale mamince s babičkou ne. A rodinné drama je na spadnutí. Sledujte slavnou americkou reality show Tyhle šaty beru! na Prima SHOW. Jak to chodí v jednom z největších svatebních salonů v Americe a kolik zabralo času natáčení s jednou nevěstou?

Tyhle nevěsty se dokonale se vyznají v nejnovějších módních trendech. Peníze na jejich pořízení nepovažují za vůbec žádný problém. A potrpí si na naprostou dokonalost. Ale když dojde na výběr těch pravých svatebních šatů, zjišťují, že i ony potřebují radu. Zvlášť když jim do slavnostního oděvu mluví rodina i přátelé… Naštěstí je tady Lori Allen se svým týmem.

Mohlo by vás k tématu svatby také zajímat: Jaké zvolit prádlo pod svatební šaty?

Jak vypadají dokonalé svatební šaty?

Vybrat ty správné šaty pro slavnostní příležitost nikdy není jen tak. Dokonalá svatební róba není jenom snem každé budoucí nevěsty. Než se naplno rozezní svatební zvony, stává se naprostou nutností. Žádná nevěsta by přece v tak velký den nechtěla stát před oltářem nahá – nebo se tak cítit. S výběrem perfektních svatebních šatů má bohaté zkušenosti Lori Allen a její tým ze salonu Bridals v Atlantě, který patří k největším a nejvyhledávanějším v celé Americe.

Odhalte, co se děje v zákulisí salonu, když si nevěsty s jasnou představou a pevným názorem vybírají svatební šaty v doprovodu družiček, přátel a příbuzných… kteří ovšem také mají naprosto jasnou představu a svůj vlastní názor.

Odbornice na etiketu o svatbách doporučuje: 5 pravidel, která musí dodržovat všichni hosté

Zajímavosti z reality Tyhle šaty beru

 • Zábavná a vzrušující americká reality show Tyhle šaty beru! měla premiéru v roce 2010. Postupně vzniklo už 11 sérií a celkem 156 epizod.
 • Budoucí nevěsty si vybírají své vysněné a ideální svatební šaty v salonu Bridals v Atlantě, který je největším svatebním salonem na jihu Spojených států amerických.
 • Lori Allen je majitelkou svatebního salonu Bridals v Atlantě už od roku 1980.
 • Kromě majitelky svatebního salonu Lori Allen se v reality show Tyhle šaty beru! objevuje také zkušený konzultant v oblasti image a módní ředitel pořadu Monte Durham, manažer salonu Robin Gibbs a jeho asistentka Flori Waters.
 • Lori Allen a Monte Durham jsou přátelé, kteří se znají už dvacet let. Monte je dokonce kmotrem Loriných vnuček. Dříve spolupracovali na reality show Platinum Weddings. Díky tomu se Monte Durham stal v pořadu Tyhle šaty beru! módním ředitelem.
 • Budoucí nevěsty, které se chtějí objevit v reality show Tyhle šaty beru! a využít služby zkušeného týmu hvězd, se musejí přihlásit online a projít výběrovým řízením. Každý týden se přihlásí až 100 budoucích nevěst.
 • Nevěsty ani členové rodiny nedostávají za vystoupení v pořadu žádný honorář. Nevěsty nejsou povinné zakoupit šaty, které pro ně tým během natáčení pořadu vybere.
 • Ve svatebním salonu Bridals je 21 zkušebních místností. K natáčení reality show Tyhle šaty beru! je využívána zkušební místnost s číslem a10.
 • V roce 2010 vznikl speciální díl pořadu Tyhle šaty beru! zaměřený na nevěsty, které překonaly onemocnění rakoviny prsu.

 • Díky úspěchu reality show Tyhle šaty beru! vznikly dva nové spin-offy – spřízněné pořady: Say Yes to the Dress: Bridesmaids je reality show, která měla premiéru v roce 2011. Také se odehrává ve svatebním salonu Bridals a je zaměřená na družičky a jejich šaty. Say Yes to the Dress: Monte’s Take je podcast, který od roku 2011 do roku 2012 moderoval Monte Durham a který přinášel posluchačům různé svatební tipy a triky.
 • Natáčení s každou nevěstou zabere asi hodinu a půl, ale může se protáhnout až na pět hodin.
 • Svatební salon Bridals má tři patra o rozloze takřka 200 metrů čtverečních. Přízemí je situováno tak, aby přivítalo zákazníky a jsou v něm vystaveny pánské obleky. První patro je zaměřené na šaty, boty a různé doplňky pro družičky. Nechybí ani sekce určená pro nutné krejčovské úpravy. A nejvyšší druhé patro je zasvěceno samotným nevěstám. V nabídce salonu Bridals je okolo 1 500 svatebních šatů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.