Nevěsta v nedbalkách: Jaké zvolit prádlo pod svatební šaty

Svatebnímu obřadu většinou předchází několik měsíců připrav – nevěsty vybírají vhodný účes, květiny, líčení, boty, svatební šaty. Ovšem jedno tajemství musí zůstat pečlivě skryto až na svatební noc – a tím je spodní prádlo. Jaké pro tuto příležitost zvolit?

Jedno je jasné, spodní prádlo nesmí být vidět. Pokud by vám ze svatebních šatů vykukovala ramínka od podprsenky či se nepěkně rýsovaly zářezy kalhotek, dopustila byste se zásadního faux pas. „Volba spodního prádla je velmi důležitá, a to i pro nevěsty,“ říká Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka známé české společnosti na výrobu spodního prádla, a vysvětluje: „Správný střih dokáže zázraky. Zvýrazní přednosti, a naopak případné nedostatky dokáže schovat. Například podprsenka dodá ňadrům přirozený zakulacený tvar, pozvedne je a udrží na místě, což oceníte například při tanci.“

Sledujte ojedinělou dokureality Den jak sen, která vás provede každé pondělí večer na Primě nebo zpětně on-line přípravami jedné originální svatby

Něžná a sexy krajka

Máte-li šaty na ramena či s rukávky, oblečte si podprsenku s ramínky. Lépe rozloží váhu prsou. Pokud je pro vás, stejně jako pro většinu nevěst, bílá barva šatů volbou číslo jedna, sáhněte i po bílém či smetanovém prádle. Bílá či krémová symbolizuje nevinnost a čistotu, proto není na škodu toto zdání podtrhnout i při svatební noci. Budete působit romanticky. Krajka je zároveň velmi sexy a vzrušující. Proč tedy nedopřát novomanželovi pocit, že jste křehká princezna a vlastně „vůbec netušíte“, co bude následovat? Přitom to budete právě vy, kdo ho rafinovaně svede.

Tělové a hladké nebude prosvítat

Pokud máte šaty s tylem či krajkou a bílá by mohla prosvítat, vsaďte na jistotu a tělové prádlo. V případě, že vám šaty obepínají postavu, vyvarujte se krajky či jakýchkoliv ozdobných prvků. Oblečte si prádlo s hladkým povrchem. Jedině tak docílíte toho, že nebudete mít nikde nevhodné obrysy. Podle tvaru výstřihu šatů vybírejte zapínání podprsenky. Některé mají odepínací ramínka, která lze zapnout i za krk či je můžete spojit na zádech do kříže.

Pod šaty bez ramínek korzetovou podprsenku

V případě, že máte korzetové šaty, volte rovnou i stejný typ podprsenky a zapomeňte na ty s odepínacími ramínky. Korzetové podprsenky mají oproti nim totiž silikonové proužky, díky kterým lépe přilnou k tělu a budou držet, což oceníte při tanci i jakémkoliv jiném pohybu, třeba hodu kyticí.

Výběr prádla pod svatební šaty není radno podceňovat. Někdy sice může zvítězit funkčnost nad svůdností, ale nevěšte hlavu. Nikde není psáno, že nemůžete mít u družičky nebo jiné spřízněné duše schovanou malou taštičku s náhradním prádlem, do kterého se večer převléknete, abyste byla pro novomanžela sexy.

-jk-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.