Celebrity

19. října 2022 15:00

Zuzana Schneidewind

Barbie z Brna se vdává. V plánech luxusní svatby nechybí estetické úpravy tváře

Den jak sen (3) - upoutávka

Blondýnka vypiplaných tvarů legendární panenky má o průběhu svých vdavek celkem jasno. Místo koláčků a starostí, kam usadit hosty, zaměstná Soňu v pozoruhodné dokureality například plánování změny vizáže s operatérkou. Tahle nevěsta totiž musí před svatbou vyřešit objem svých rtů, tvar brady a další detaily, které mají její velký den učinit nezapomenutelným. Co na to její vyvolený Michal? Pozná svoji ženu před oltářem?

Soňa Kubínová, dnes Dobyšarová, už má jednu svatbu za sebou. Toto manželství už je ale minulostí a ona si užívá nového vztahu s tolerantním sympaťákem Michalem Dobyšarem. Užívat si v případě štíhlé blondýnky znamená, mít mimo jiné i vlastní instagramový profil. Bývalý manžel na ni prý tolik žárlil, že se na sociální síti rozhodně vystavovat nesměla. Už vůbec ne tak, jak to dělá nyní. Jak říká, ráda se chlubí fotkami na podpatcích, v minišatech i crop topech s pořádnými výstřihy. „Teď si to užívám, první měsíc jsem byla jak utržená ze řetězu,“ nijak neskrývá radost ze života maminka dvou dětí po rozvodu, kdy zhubla třináct kilogramů a nechala si zvětšit prsa.

„Potkali" se na seznamce a první rande měli na Špilberku. Michal si tehdy myslel, že k dalšímu už ani nejde. „My jsme se na začátku sobě ani moc navzájem nelíbili. Ona byla taková barbínka, já taky nebyl úplně její typ,“ vzpomínají dnes partneři se smíchem na začátky své lásky, která jen potvrzuje, že protiklady se přitahují.

„Plešoun Míša se mně vůbec nelíbil. Na sobě měl bundu jak starej dědek, takového toho zimního kožáka s beranem,“ nezapomene na první dojem z Michala Soňa a on na ten svůj první také ne. „Ona je naopak velice extravagantní, takže na sobě měla takový pytlový kožený hrůzy a k nim bundičku jakou nosí popový hvězdy někde ve filmu,“ popisuje outfit své vyvolené. Až šokující první dojem ovšem vystřídaly hodiny, během nichž si pár měl stále co říci. Oba na tom druhém naopak vyzdvihují nesmírné charisma, kterému podlehli, a jak to teď vypadá, tak snad na celý život.

Soňa to ráda velké, Michal se proměny ženy bojí

Že chystání svatby může zahrnovat různé kroky, jsme si v dokureality, kterou můžete sledovat v pondělí večer na Primě, už zvykli. Před veselkou si tenhle pár odskočil na pohovor. Ovšem ne ke svatebnímu koordinátorovi, ale na kliniku estetické medicíny. Mladá nevěsta totiž touží po vyrovnání asymetrií, které v zrcadle spatřuje ve svém obličeji. Běžný pozorovatel by si jich asi nevšiml, ale tuto ženu trápí nesouměrná velikost již upravovaných rtů a mírně ustupující malá brada.

Michal si bere Soňu se vším všudy a z nově plánovaných změn ve tváři neskrývá obavy. „Jsem zvědavej, co ti tam budou dělat?“ nechápe moc touhu po předělávkách ženich. „Já doufám, že všechno. Čím víc, tím líp. Vevnitř to budu vždycky já“ odvětí mu Soňa. „Teď před svatbou se i trochu hádáme, protože je to psychicky i finančně trochu náročnější,“ přiznává.

Odbornice jí během pohovoru navrhne zmenšení výraznějšího horního rtu pomocí rozpuštění stávající výplně, což ale Soňa odmítne, protože na napumpovaných rtech si zakládá. „Ona by si to nechala zvětšit ještě šestkrát víc a je fajn, že paní doktorka je profík a dělá to tak, jak to má být i po zdravotní stránce,“ pochvaluje si odbornou korekci přání své milované Michal.

Změnami vzhledu těsně před sňatkem překvapení Michala od nevěsty nekončí. Na samotné veselce ještě svého manžela ohromí zpěvem. Ten se pak bude během svatebního slibu samou nervozitou už jen kývat, až bude mít Soňa pocit, že to s ním u oltáře švihne. Těšte se v pondělí večer na Primě na díl, který bude zcela v režii sebevědomé blondýny, jíž začíná být Brno malé.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.