Celebrity

20. srpna 2022 09:41

Josef Šťastna

Chtěl to mít dokonale symetrické. Partner Barbie se rozhodl pro radikální operaci

O tom, že první česká Barbie Gabriel Jiráčková (22) propadla kouzlu plastických operací, se popsaly tuny papíru. Krásu a dokonalé křivky ale ve svém životě ctí i její partner Maxmilián Ladislav Semela (38). Ten se rozhodl pro operaci, kterou často vyhledávají i muži.

Chloubou dvaadvacetileté české barbíny, která si říká Lolo Ta Bella či Gabriel Jiráčková, jsou především obrovská prsa. Jiráčková se netají tím, že k plnému dekoltu vedla cesta přes šikovnost plastických chirurgů.

„Já jsem ten člověk, co se chce neustále zdokonalovat a vylepšovat. Nespokojím se s tím, že je něco jenom dobrý, ať už se to týká čehokoliv. Svoje tělo beru jako umělecký projekt, který je hezké zkrášlovat, vylepšovat, stejně jako malíř vylepšuje svoji kresbu, architekt svoji stavbu. Já vylepšuju svoje tělo,“ uvedla pohledná žena v minulosti pro web Prima Ženy.

Dokonalost hledá i pohledný Max

Cesta za dokonalostí je jejím celoživotním posláním. A úplně stejně to má i její přítel, který je architektem. Ten prozradil, že dokonalost hledá nejen při projektování staveb, ale že podobně uvažuje i nad lidskou tváří.

Zkrášlování své partnerky bere Maxmilián Ladislav Semela jako celoživotní poslání a Gabrielu v její cestě oddaně podporuje. Sám má za sebou také velmi náročnou operaci. Nechal si radikální cestou upravit obličej.

„Max před několika lety podstoupil jednu z vůbec nejnáročnějších plastických operací co existuje, a za kterou se obvykle jezdí až do Jižní Koreje. Korea je totiž vyhlášená klinikami, které se specializují nejen na prodlužování nohou, ale hlavně také na symetrii tváře,“ svěřila se Gabriel v rozhovoru pro web VipStar.cz.

Max do Jižní Koreje odletěl s tím, že nechce nosit rovnátka. Tehdy ani úplně neřešil, že by chtěl mít dokonalý obličej, úprava se měla týkat hlavně dásní a postavení zubů.

„Prostě se mu nechtělo nosit rovnátka, tak to vyřešil radikálně operací čelisti. Že s tím bude zároveň provedena i rhinoplastika, to zjistil, až když se po zákroku probudil. No prostě salámista! Co by každý jiný řešil rovnátky, na to Maxmilian hned se skalpelem,“ doplnila se smíchem žena, která se stále více prosazuje nejen jako modelka, ale také jako zpěvačka.

Sdílejte článek
Štítky zdraví operace Jižní Korea krása zuby plastická chirurgie plastická operace Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková) Česká Barbie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.