Celebrity

27. září 2022 15:40

Zuzana Schneidewind

Monika Absolonová oblékla svatební šaty. Vdavky ale zatím přenechá jiným

Den jak sen (1) - upoutávka

Krásná zpěvačka Monika Absolonová (46) je stále svobodnou maminkou. V rámci natáčení nové dokureality o svatbách však spolu s účinkujícími strávila vdavkami hned několik měsíců. Po dvaadvaceti letech dokonce oblékla svatební šaty. A jak to dopadlo?

Ač Monika před časem díky focení k chystané novince vyzkoušela několik svatebních rób a velmi jí to v nich slušelo, zamýšlet se nad volbou těch pravých pro svůj velký den ji prý ani nenapadlo. „Ale člověk míní a život mění,“ směje se sympatická realistka. V pořadu, který startuje už 9. října na Prima SHOW, bude Monika Absolonová vyprávět deset opravdových a inspirativních příběhů lásky, za nimiž spolu se štábem vyrazila napříč republikou.

Dnem jak sen si sama už jednou prošla, ke dalšímu po zasnoubení s hokejistou Tomášem Hornou už nedošlo. Maminka dvou nemanželských synů Tadeáše (6) a Matouše (4), které má právě s Hornou, se vdávala ve třiadvaceti letech v kostele a věřila, že to je napořád. „Nedopadlo to tak, ale s bývalým manželem jsme vlastně kamarádi,“ uvádí nyní k rozpadu manželství s první velkou láskou, hokejistou Václavem Eiseltem (48) Monika.

Brali se v roce 2000 na zámku v Dobříši a po třech letech se rozvedli. Monika však dodnes na svůj svatební den vzpomíná s úsměvem. „Chtěla jsem, aby se všichni bavili a užili si to. Já si nakonec nejvíc užila únos nevěsty. Unesl mě Ríša Genzer a Martin Altrichter. Neumíte si představit tu legraci,“ popisuje.

Jak během své moderátorské svatební štace Monika Absolonová vypozorovala, velkou roli na mnoha svatbách hrají maminky obou partnerů. Jakou tchyní jednou sama bude? „Upřímně jsem se nad tím ještě nezamyslela… Můj životní cíl ale je, aby kluci byli šťastní. Pokud jednou přivedou slečnu a řeknou, že bez ní nemůžou žít, určitě je podpořím a budu se modlit, aby byla fajn a měli hezký vztah. Vztah plný lásky, upřímnosti, důvěry a tolerance. A taky doufám, že ke mně budou chodit na oběd,“ říká dnes zpěvačka a na závěr přidává ke tchyním jedno doporučení. Páry by si podle ní měly dát pozor na nevyžádané rady – a to nejen co se týče svatebního dne.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.