Celebrity

23. dubna 2022 19:33

Josef Šťastna

Monika Absolonová poradila ženám, jak se oklepat z těžkého rozchodu

Absolonová se rozešla (zdroj: CNN Prima NEWS)

Jedna z nejlepších českých zpěvaček Monika Absolonová (45) před necelým rokem oznámila rozchod s bývalým hokejistou Tomášem Hornou (41). Bylo to bolestivé období. Nyní popsala, jak složitou životní situaci dokázala zvládnout.

Vypadali jako dokonalý pár a mnohé ženy jim záviděly život, který opravdu vypadal idylicky. Monika Absolonová prožila s Tomášem Hornou dlouhých sedm let a mají spolu dva syny. Loni v květnu přišel šok, když oznámila, že se musela se svým osudovým mužem rozejít.

Nejprve nechtěla mluvit o tom, co přesně se stalo. Bylo jasné, že Tomáš Horna musel udělat něco, přes co se zpěvačka nedokázala přenést dál, i když dlouho bojovala, aby rodina mohla nějak fungovat. Mezi umělci i veřejností se spekulovalo o tom, že Horna měl dluhy. Později ale Monika naznačila, že za rozpadem vztahu mohla stát opakovaná nevěra.

„Smutek se přetavuje v úžas, že jsem vůbec netušila, co se odehrává někde jinde. Lidé mi začali říkat: Věděla jsi tohle, tohle, tohle? A já koukám jako blázen. Přichází ujištění, že jsem udělala správně. Už mě nic nepřekvapí a nic mi neublíží. To jsem přesvědčená,“ přiznala pro Super.cz, když konečně našla sílu promluvit o temném období.

A měla pravdu. Těžký rozchod dokázala zvládnout a odrazila se od emočního dna. První týdny i měsíce byly těžké, pak se jí ale do očí vrátilo světlo a do tváře úsměv. Od rozchodu neuplynul ani rok a Monika opět oplývá sebejistotou i klidem.

„Často se mě ptáte, jak ustát rozchod. Je to individuální, stejně jako každý z nás. Já hledala pomoc kdekoli, a protože se zamilováváme a rozcházíme bez ohledu na věk, vyznání i roční období, tady je pár citátů od Petra Casanovy,“ prozradila nedávno Absolonová svým sledujícím na sociálních sítích s tím, že v těžkých chvílích hledala moudro i rady v literatuře i historii.

„Není v mé moci ovlivnit počasí. Ale když začne pršet, otevřu deštník. Není v mé moci ovlivnit tebe. Ale když mě zraníš, nediv se, že se už před tebou chráním,“ připomněla oblíbený citát žena, kterou na její cestě životem posílil i boj s nemocí covid-19, kterou prodělala dvakrát.

Zklamaná jsem, zlomená nikoliv, popsala Absolonová své emoce

„Zklamaná jsem, ale zlomená rozhodně ne. Na to nemám povahu. Já jsem na začátku řekla, že těch problémů bylo víc. Nezlobte se, já mám dvě malé děti a já bych hrozně chtěla, aby se jim tohle všechno vyhnulo,“ uvedla velkoryse pro magazín Showtime, když popisovala krach sedmiletého vztahu.

Zpěvačka tak v těžkých chvílích udržela dekorum a neprala na veřejnosti špinavé prádlo. Uvědomovala si, že Horna pořád bude otcem jejích dvou synů, přála si, aby ho nešpinila v očích Tadeáš a Matouše. I to byl silný krok, ze kterého by si řada zklamaných matek (i tatínků) měla vzít příklad.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.