Celebrity

19. srpna 2023 07:00

Eliška Reiglová

Trable v ráji se prohlubují. Vévodkyně Meghan byla zachycena bez snubního prstenu

O možné krizi v manželství prince Harryho (38) a Meghan Markle (42) se v médiích šušká víceméně od začátku letošního léta. Hlavním důvodem, proč má být rozvod na stole, jsou údajně peníze. Samotná vévodkyně nyní spekulace přiživila tím, že se nechala vyfotit bez snubního prstenu, který jinak běžně nesundává. Zdá se tedy, že na nich něco pravdy skutečně bude.

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle od konce roku 2019, kdy se rozhodli opustit Velkou Británii a vzdát se královských povinností, žijí v USA. Peníze si vydělali například natočením dokumentu či sepsáním Harryho biografie s názvem Náhradník. Nyní však nabídky na spolupráce nemají, což má mezi nimi způsobovat konflikty.

Čtěte také: Princ Harry přišel o titul Jeho královská Výsost. Meghan ho odebrali před třemi lety

Dle anonymních zdrojů médií zažívá jedno z nejsledovanějších manželství na světě s přestávkami krizové období už tři roky. Umocnit ho měla ztráta kontraktu za 20 milionů dolarů se známou streamingovou službou sdílející audioobsah. Meghanin podcast s názvem Archetypes nedokázal vygenerovat potřebný zájem a příjmy.

Snubní prsten

Dosud vévodkyně Meghan ani princ Harry nepotvrdili, že by jejich manželství skutečně trpělo potížemi. Vévodkyně se však nyní ukázala bez snubního prstenu, který neměla na fotografii, na níž pózuje s kamarádkami. Jindy ho ovšem z prsteníčku nesundává. Přiživila tak všechny spekulace.

Pokud by údajná manželská krize a spory měly vyústit až v rozvod, prsten by byl pravděpodobně první věcí, které by se Meghan i Harry zbavili. Na levém prsteníčku vévodkyně takzvaný snubák nahradily dva obyčejné zlaté kroužky.

Podívejte se, jak šel čas s Harrym a Meghan:

Sdílejte článek
Štítky peníze rozvod krize manželství princ Harry Meghan Markle spekulace snubní prsten

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.