Představení španělského seriálu Trpké víno ukáže i hlavní hvězdu Velvetu

19. 3. uvidíte na Prima LOVE nový seriál Trpké víno. Španělský seriál je rodinnou ságou, která vypráví o dvou znepřátelených vinařských rodech a samozřejmě rostoucí lásce mezi mladými lidmi. Podívejte se na ukázku, v níž uvidíte i herečku ze seriálu Velvet.

Už od úterního večera ve 21.55 na Prima LOVE budete moci sledovat španělský seriál Trpké víno. Ten vám nabídne nejen pohled na lásku zamilovaných, ale i napínavou detektivní zápletku.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE PO ODVYSÍLÁNÍ SLEDOVAT ONLINE

Cortázarovi berou víno jako lukrativní byznys. Pro druhý vinařský rod Revertesových je vinařství životní styl. Navzdory nepřekonatelným rozdílům udržují rodiny křehkou rovnováhu. Ale když obě vinařství zasáhnou nečekané události, rozhoří se mezi nimi dramatický souboj emocí.

VÍCE O SERIÁLU TRPKÉ VÍNO

Novinářka z New Yorku se musí vrátit za rodinou

Smrt jednoho z otců dokáže rozhodit křehké vztahy mezi oběma rody. V seriálu v jedné z hlavních rolích uvidíte i oblíbenou herečku ze seriálu Velvet Paulu Echevarríu. Paula zde hraje dceru z vinařského rodu, která na tři roky odjela zkusit štestí do New Yorku jako novinářka. V prvním dílu seriálu Trpké víno se dokonce dostane do posledního kola pohovoru do nejlepších newyorských novin. Po něm se ale dozvídá o tragické události v rodině, která ji donutí odjet zpět do Španělska. Tam znovu opráší svůj život mezi vinicemi.

Podívejte se na ukázku z 1. dílu seriálu Trpké víno:

Co se mezitím stalo ve Španělsku v Trpkém vínu?

Na rodinů Cortázarových se usmálo štěstí. Miguel Cortázar (Tristán Ulloa) získal milionový kontrakt, díky kterému se z rodinného podniku konečně stane jedno z nejdůležitějších a nejvýnosnějších vinařství v celém regionu. Proto se jeho otec Don Vicente Cortázar (Emilio Gutiérrez Caba) rozhodl Miguela odměnit za námahu a obětavost tím, že mu přenechal místo manažera firmy. Jenže pak se všechno zkomplikuje. Důležitý klient se rozhodne odstoupit od dohody a místo Cortázarových dá přednost konkurenci – menšímu rodinnému vinařství Revertesových, o které se stará Don Jesús (Carlos Álvarez‐Novoa) se synem Danielem (Ricard Sales). Miguel zaslepený chamtivostí si to však nenechá líbit. Aby zabránil nové obchodní dohodě, je ochotný snížit se k čemukoliv…

PŘEDSTAVITELKA SERIÁLU TRPKÉ VÍNO ŽIJE V SOUKROMÍ S ŽENÁČEM

JAK SE OBLÉKÁ HEREČKA Z TRPKÉHO VÍNA? STŘÍDÁ TEPLÁKY S LUXUSNÍMI KABELKAMI

Trpké víno můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 21.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.