Trpké víno ukáže návrat do starého života, ale i nevěru. Sledovat ho můžete online

Od úterý můžete vidět nový seriál Trpké víno, které na Prima LOVE vysíláme každý den ve 21.55. Pokud seriál nestíháte, můžete se zpětně podívat na díly, které jsme už vysílali, díky našemu online archivu iPrima. Podívejte se na videoukázku.

Ve 21.55 můžete na Prima LOVE pravidelně sledovat španělský seriál Trpké víno. Zde uvidíte i staré známé, jako je herečka a hlavní postava seriálu Velvet.

Trpké víno vypráví o osudu dvou španělských vinařských rodů, které se proplétají a střetávají v napínavém seriálu plném tajemství, ale i lásky. Cortázarovi berou víno jako drsný byznys. S takovým přístupem rodina Revertesových nesouhlasí, pro ně je víno život.

Kromě nových začátků, které musí prožít Lucía (Paula Echevarría), jež se po smrti otce vrací z New Yorku do Španělska znovu do vinařství, můžete spatřit i jiné milostné zápletky, které ovšem zasahují i do manželství.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Podívejte se na ukázku:

Sledujte Trpké víno každý den ve 21.55 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.