Rodina

9. dubna 2023 11:45

Eliška Reiglová

Matka věnovala úspory na léčbu vážně nemocné dcery. V loterii pak vyhrála miliony

Celý život si spořila a věřila, že díky finančnímu polštáři prožije klidné stáří. Pak ale její dcera onemocněla rakovinou a Geraldine Gimblet veškeré úspory utratila za její léčbu. Den po jejím úspěšném dokončení se žena vydala na čerpací stanici, kde si koupila poslední stírací los. A právě ten byl výherní.

Pro Geraldine Gimblet nebyl život v posledních letech zrovna jednoduchý. Když zjistila, že její dcera onemocněla rakovinou, ani trochu neváhala utratit životní úspory za její léčbu. Dala tím dceři šanci i nadále žít plnohodnotně, přestože by sama na stáří neměla peníze.

Dcera Geraldine boj s rakovinou úspěšně zvládla a den po poslední etapě léčby se obětavá matka rozhodla zastavit na čerpací stanici a natankovat. U pokladny si chtěla koupit i stírací los, prodavač jí nicméně tvrdil, že už žádné nemá. Trvala na tom, aby se ještě jednou podíval, a nakonec se losu dočkala – zbyl poslední, který tam zřejmě čekal přímo na ni.

Čtěte také: Třikrát porazil rakovinu a myslel, že dávku štěstí už vyčerpal. Štědrý den muži změnil život

Los stál ženu pouhých 10 dolarů a přinesl jí jmění ve výši dvou milionů dolarů. Kdyby netrvala na tom, aby se prodavač pořádně podíval, z benziny by odjížděla s prázdnou. Šek na tučnou výhru si přijela převzít s dcerou a také již dospělou vnučkou.

„Den předtím, než si koupila los, jsem odcházela z nemocnice po poslední etapě léčby rakoviny prsu. Máma vyčerpala své životní úspory, aby se o mě postarala, když jsem byla nemocná. Mám z ní teď velkou radost,“ řekla dnes již zdravá dcera Geraldine podle deníku Daily Mail.

S rakovinou prsu úspěšně bojovala také Michaela Kuklová:

Sdílejte článek
Štítky peníze léčba rakovina loterie výhra stírací los

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 7. 2024

Dnešní den se vyznačuje rozporuplným aspektem tlaku a tahu, který ve vás může vyvolat pocit nejistoty, jak postupovat. Na jedné straně můžete mít pocit, že chcete vše naplánovat a stabilizovat své emoce, abyste mohli fungovat naplno. Na druhou stranu vás může něco táhnout do oblak. Mluví z vás vaše srdce. Poslouchejte. Najděte kompromis mezi těmito dvěma energiemi.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.