Kontroverzní herečka a vybíravý šťoura. Tento týden bude plný šílených situací

Prostřeno! XXV (86) - upoutávka

Oblíbená soutěž amatérských kuchařů je tady s dalšími díly a také tentokrát se mají diváci na co těšit. Své umění v kuchyni předvedou celkem dva muži a tři ženy. A bude se na co dívat. V kuchyních prosvištíme recepty světové i domácí, kromě toho nás čeká zajímavý úkol týdne, kterým je tentokrát droždí. Jak se takové zadání podaří zakomponovat do menu všem soutěžícím, aniž by ostatní poznali, že se jedná o něco navíc?

Každý z účastníků má jinou zkušenost s vařením, což se pozná už během prvních dní, a je otázkou, jak bude profesionalita promítnuta do celkového bodování. Chystaná menu jsou komplikovaná, takže dojde k mnoha patáliím a ne všem se bude dařit tak, jak si přáli. Všichni soutěžící mají jediný cíl. Navařit bez ztráty cti, získat výhru, užít si celý týden. Povede se jim to, nebo se na scéně objeví hráč, který celou partu rozhádá?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Herečka Jana (63) žije obyčejným venkovským životem.

Živí se celý život jako zpěvačka a herečka. Hraje divadlo pro děti, zpívá v domovech seniorů a účinkovala i v několika televizních pořadech. Její sestrou je známá herečka Eva Hrušková. Má manžela, který žije v Norsku, proto její příjmení zní Yngland Hrušková. Jana bydlí se synem v Čechách. Doma má slepice a má ráda klid. Kdysi jí babička vyprávěla, že její dědeček vařil za první války pro regiment, a když pak doma zadělal na lívance tak jich bylo tolik, že je jedli týden. Sama o sobě tvrdí, že má ráda lidi a ráda jim naslouchá. Myslí si o sobě, že je vtipná, lehce se však naštve. Ale je to pro ni jen show. Má ráda legraci a černý humor. Nesnáší politickou korektnost. Sledujte už v pondělí, jak seznamovací večer dopadne a jestli si všichni hosté padnou do noty.

Úterý: Maminka na rodičovské dovolené Eliška (26) momentálně šetří na svatbu.

Po škole pracovala rok jako au pair ve Švýcarsku a poté jako asistentka ředitele v mezinárodní společnosti. Jedenáct let má přítele a šest let už spolu bydlí. Společně mají dvouletou dceru. Eliška se věnuje péči o domácnost, pejskovi a rodině. S rodinou tráví nejraději čas venku. Má ráda procházky, hory – jak v teniskách, tak na lyžích, baví ji grafika, vaření, pečení a jízda na kole. Jednou upekla pro přítele k narozeninám jeho oblíbený mechový dort, do kterého se pro vláčnost přidává i špenát – díky němu má také hezkou zelenou barvu. A povedl se. Bude přesně takový servírovat i v den svého hostitelství? Komu bude chutnat a kdo jako první začne taktizovat?

Středa: Seřizovač Martin (26) nepozve hosty domů, ale bude vařit ve vypůjčené chatě.

Vystudoval Střední školu obchodu, řemesel a služeb v Žamberku, obor zedník. Pracoval jako zedník a nyní je zaměstnán jako seřizovač. Má přítelkyni, ale zatím spolu nežijí. Mezi jeho koníčky patří airsoft, zedničina a procházky po přírodě. Nejí tepelně upravené uzené a nikdy by nesnědl ryby. Mezi jeho oblíbená jídla patří špalíčky, špenát a výpečky. Sám o sobě tvrdí, že je hodný, společenský a rád pomáhá lidem. Má rád společnost a je showman. Těší se na zábavu, nové chutě a na zážitky. Rád se seznámí s novými lidmi. A jak se středečnímu hostiteli jeho večer povede? Dívejte se!

Čtvrtek: Dělník Filip (24) ve volném čase rád vaří a s rodinou podniká různé výlety.

Studoval tři roky na střední odborné škole dopravní v Čáslavi. Pracoval jako obsluha linek a dělník. Žije společně s přítelkyní a mají dvě děti – syna Jiříka (3 roky) a dceru Elišku (1 rok). Sám o sobě Filip tvrdí, že je hodný člověk. Je cílevědomý a někdy náladový. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce ukázat, že i mladí lidé umějí vařit dobrá jídla a ne jen blafy. U stolu bude poměrně kritický, protože se mu všechna jídla budou zdát překombinovaná. Účinkoval i v jiných reality show, ovšem proto, že převážně rád vaří, se zaregistroval do soutěže amatérských kuchařů. Jak se Filipovi jeho večer povede?

Pátek: Provozní Anežka (22) s chutí zkouší nové věci a hlavně miluje vaření.

Vystudovala obchodní akademii se zaměřením na cestovní ruch a VŠO obor cestovní ruch. Mezi její koníčky patří vaření, cestování, domácí mazlíčci, procházky v lese a čtení. Sama o sobě tvrdí, že je někdy cholerik, ale jinak by sama sebe popsala jako optimistku. Vše potřebuje mít hned a nerada na něco čeká. Do pořadu se přihlásila sama, protože má ráda výzvy. Ráda poznává nová jídla. Těší se na nové zkušenosti s vařením před kamerou a na nové lidi. Pokud by vyhrála, tak by jela s přítelem na dovolenou a zbytek peněz by věnovala městskému útulku pro opuštěné a týrané psy. Co se jí nepovedlo? Jednou experimentovala se sýrovou omáčkou a musela ji vyhodit, protože se nedala jíst. A jak se jí bude dařit v pátek?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.