Celebrity

19. září 2023 05:45

David Laštovka

Valérie Zawadská se nikdy nevdala. Děti měla pozdě, na mateřské s nimi zůstal partner

TOP STAR magazín 2018 (37): Valérie Zawadská

Herečka a královna českého dabingu Valérie Zawadská slaví 65. narozeniny. S životním partnerem, hudebníkem Romanem Křížem, s nímž má dva syny, žije už téměř 30 let, přesto se dosud nevzali. Jaký k tomu mají důvod?

Valérie Zawadská dlouho nemohla najít toho pravého, se kterým by založila rodinu. Ve 35 letech už se smiřovala s tím, že děti mít nebude. Pak ale v Městských divadlech pražských poznala Romana, který tam pracoval jako technik. Zamilovala se na první pohled. Měl modré oči, dlouhé černé vlasy, a když byla v divadle zrovna pauza, nevykuřoval a nevysedával na baru jako ostatní muži, ale v koutě hrával na kytaru. Nedlouho po seznámení se jim narodil syn Jan, o tři roky později pak syn Roman.

Ten první přišel na svět, když jí bylo 37 let. Mateřství si ale kvůli pracovním povinnostem příliš neužila. „Můj partner je jeden z prvních, kdo zůstal na mateřské s oběma dětmi. Já jsem dvacátý den po prvním porodu a desátý po druhém už běžela pracovat. Když se mi narodil první syn, dabovala jsem seriál Dynastie, to nebylo možné přerušit. Muž mi vozil kluka na kojení do studia,“ prozradila Valérie Zawadská v rozhovoru pro deník Aha!

Po svatbě Valérie Zawadská nikdy netoužila

Přestože svého životního partnera miluje, nikdy si ho nevzala. „Nechci tohle téma rozebírat, řeknu jenom, že po svatbě jsem nikdy netoužila,“ uvedla herečka. S přítelem žije už 28 let a recept na spokojený vztah je podle ní jednoduchý.

Čtěte také: Bartoška, Donutil či Trojan. Slavní čeští muži, kteří zůstali věrni své manželce

„Kdysi mi jeden člověk, kterého jsem velmi milovala, říkal: ‚Dělej si, co chceš.‘ Trvalo mi osm let, než jsem pochopila, co mi tím chtěl říct. Když si třeba řeknu, že bych si chtěla koupit norkový kožich, ale nemáme na to, tak prodám nábytek, pračku, auto a koupím si norkový kožich. Pak ho budu mít, ale chci naštvat svého partnera? Nechci! Proto se musím rozhodnout, co chci víc a co je pro mě důležitější. Takhle se snažím posuzovat všechno. A co nám radí psychologové? Vezměte si papír a tužku, vlevo si napište, co vám na protějšku vadí, vpravo, co se vám líbí, a pak třeba zjistíte, že převažují klady a vadí vám jenom prkotiny,“ poznamenala herečka.

Oba synové, kteří jsou dnes již dospělí, tíhnou k hudbě a Valérie z nich má velkou radost. Má s nimi báječný vztah.

Sdílejte článek
Štítky výročí láska rodina narozeniny svatba partner herec dabing herečka děti Roman Kříž Valerie Zawadská

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.