Ve varu pod taktovkou nejlepších šéfkuchařů. Naučte se zdravému vaření stylem zero waste

Ve varu - kulinářská show každou neděli na Primě

Rychlé vaření nejen klasiky, ale i novinek, které vám usnadní život. Vychytávky, bez kterých se neobejdete. Tajné triky kuchařů na dokonale připravené jídlo za pár minut. To vše, a mnohem víc v pořadu Ve varu. Od 7. ledna 2024 každou neděli na Primě.

Nejrůznější kuchyňská témata, na která v kuchyni můžete narazit. Chcete připravovat ryby, ale bojíte se, že je vysušíte? Zeptejte se odborníka a sledujte, jak s nimi pracuje on. Stejně tak s mořskými plody. Nebo naopak nezvládáte českou klasiku a potřebujete poradit, jak na dokonale vychucenou svíčkovou omáčku, která předčí i tu od babičky?

Nový pořad Ve varu se představuje

  • Premiéra: Neděle 7. ledna na TV Prima
  • Žánr: Kulinářská show
  • O pořadu:  Ve varu vám představí čtyři šéfkuchaře, kteří vám dovolí nahlédnout pod pokličku vlastního kulinářského umění, seznámí vás s novými trendy v gastronomii, nabídne zajímavé recepty a inspiraci od mistrů svého oboru.

V kuchyni pořadu Ve varu se postupně vystřídají experti na jednotlivá témata, předají své zkušenosti, tipy, triky, a ještě si ke svému vaření pozvou další hosty. Tak, aby i sous-chefové mohli přispět svou troškou do mlýna.

Od 8. ledna sledujte na Primě také nový pořad Hubne celá vesnice:

Inspirujte se u těch nejlepších a obohaťte svůj rodinný jídelníček o dokonalé lahůdky. Navíc se naučíte, jak vařit beze zbytků, zdravě a světově. A stejné mohou být také svačinky vašich dětí. Pozvedněte zkrátka gastronomii své rodiny na vyšší stupeň. Bude vám vděčná.

Zajímavé recepty pro každý den, práce se surovinami, které si třeba zatím do kuchyně pustit nechcete. Odpovědné vaření bez plýtvání a také spousta zábavy. Už od 7. ledna na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.