Velikonoce u nás byla jatka! Petra Nesvačilová letos možná nebude slavit s rodinou

Petra Nesvačilová slaví Velikonoce s rodinou

Herečka Petra Nesvačilová miluje Velikonoce. Nejenže se sejde s celou rodinou, ale také se může věnovat svým oblíbeným činnostem s tímto svátkem spojeným. Jak je bude letos slavit a na co má děsivé vzpomínky?

Petra Nesvačilová slaví již tradičně Velikonoce v rodinném kruhu, kde se o zábavu starají převážně děti. Ona se naopak ráda ujímá výzdoby a kreativních činností. „Sejde se vždy velká rodina, kde je i hodně dětí, takže díky tomu je to takové veselé. Malujeme vajíčka, jíme, dáváme si čokoládu a nádivku,“ prozrazuje herečka, která se zřejmě letos rodinné tradice nezúčastní. „Pokud to vyjde s počasím, což tenhle rok vypadá, většinou je trávíme na chalupě. I když letos spíš plánujeme vyrazit někam ven, protože mi vychází hezky volno,“ podotýká.

Miluje velikonoční výzdobu, ale nepeče

Známá a zábavná herečka prozradila, že sice nepeče, ale letos by přece jenom mohla pokořit svoji hranici a nějaký ten mazanec či beránka upéct. „Já miluji jarní věnce a mám hodně ráda barevné vajíčka. Beránka většinou dostanu od svojí maminky. Miluji také mazanec, a mohla bych se ho tedy letos pokusit udělat,“ přemýšlí. Když se vše povede, jak má, mohla by tím získat další hezkou velikonoční vzpomínku a doplnit tu z dětství, kdy barevně zdobila oblíbená vajíčka. „S mojí sestřenicí Míšou jsme u babičky vždy zdobily vajíčka voskem. Bylo to takové hezké, kreativní. Dodnes na to ráda vzpomínám,“ svěřuje se.

Velikonoce u nás byla jatka!

Méně radostné vzpomínky má ovšem na pomlázku, kterou pravidelně každý rok dostávala od místních chlapců. I to ale bohužel neodmyslitelně k Velikonocům patří. „Nejvíc mě vyšupali vždy na chalupě kluci. Strašný, to byla jatka. Fakt to bylo hrozný,“ vzpomíná se smíchem Nesvačilová, kterou můžete pravidelně vídat v zábavné show Inkognito, již vysíláme každý čtvrtek ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.