Seriály a filmy

14. února 2022 05:59

Denisa Nesvačilová promluvila o první líbací scéně s Plouharem. Rozepnul jí podprsenku!

Svatba Janka a Týny byla poslední příležitostí, kdy se při natáčení úspěšného seriálu sešly všechny jeho hvězdy pěkně pohromadě. Jak se v poslední natáčecí den cítila Denisa Nesvačilová a co její svatba?

Teplo, krásné počasí a spoustu skvělých lidí, tak takový byl poslední natáčecí den, kde se téměř všichni herci ze seriálu Slunečná sešli pohromadě. Všichni měli dobrou náladu, ale zároveň měl každý na mysli, že se v této sestavě vidí naposledy. „Líbí se mi tady moc. Já jsem se sem chodila občas – když jsem měla na exteriérech pauzu – pěšky podívat. Mně jsou sakrální budovy hodně blízký, hřbitovy mám ráda, takže sem jsem chodila meditovat. Na dnešek jsem se těšila a zároveň netěšila, protože to je jeden z našich posledních dnů,“ prozradila Nesvačilová.

Když vstoupí do kostela, tak shoří

Sice jí jsou sakrální budovy blízké, ale sama se v kostele vdávat nemůže, a to zřejmě z velmi dobrých důvodů. „Já kdybych se chtěla vdávat v kostele, tak si myslím, že by mi to nebylo úplně umožněno, protože já jenom se ocitnu v kostele, tak většinou shořím já nebo něco okolo mě,“ zasmála se herečka a dodala, že má o své svatbě stejně úplně jiné představy.

Na place ji kolega rozepnul podprsenku

Na posledním natáčení padla i trocha nostalgie, a tak se vzpomínalo na scénu, která Denisa utkví dlouho v paměti. „Je to trošku pikantní a je to situace, kdy jsme se poprvé líbali s Honzou Plouharem v hospodě. Zkoušeli jsme to a bylo to takový docela něžný, romantika vlastně. Pak přišla první ostrá, ale trvalo to nějak strašně dlouho. Nechali nás v té situaci. Když jsem si říkala, ať už to zastaví, tak mi Honza Plouhar přes tričko rozepnul podprsenku. On se pitomec vsadil s kameramanem,“ vyprávěla pobaveně Nesvačilová.

Jak dopadnou osudy vašich oblíbených hrdinů sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek