Velikonoční hádanka: Dokážete najít na obrázku králíčka?

Procvičte si trochu svůj zrak a pobavte se nad ryze velikonoční hádankou, kterou může zkusit celá rodina. Není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá...

Vaším úkolem je najít na obrázku mezi velikonočními vajíčky, motýlky a květinami malého velikonočního zajíčka. Vypadá to jednoduše, ale není. Tuto hádanku vymysleli britští odborníci na kontaktní čočky, kteří tvrdí, že řešení podobných hádanek není jen pouhá zábava, ale i dobrý trénink pro oči a mozek. Dokonce přišli na to, že ženy tento typ hádanek dokáží vyřešit rychleji než muži. Šanci na rychlejší odhalení hledaného objektu mají i ti, kteří pravidelně trénují.

Nicméně většina lidí dokáže tuto hádanku vyřešit do 45 vteřin. Zapněte si stopky a zkuste to:

Zkuste ještě jednu!

Pro ty, kterým se zajíčka nepodařilo najít po několika minutách, máme řešení na konci tohoto článku. A pro úspěšné luštitele máme jako odměnu ještě jednu hádanku. I tato je velikonoční, tentokrát plná jarních květin, protože autorem je britská firma rozvážející květiny Bloom & Wild. Vaším úkolem je najít mezi květinami vajíčko. Je to opravdu těžké, tak se pořádně soustřeďte:

Pokud se vám nedaří vajíčko najít, máme pro vás dvě nápovědy. Hledejte obyčejné slepičí vajíčko, ne malované. A dívejte se v okolí modrých květů.

Řešení obou hádanek pro ty, kterým se nepodařilo najít zajíčka ani vajíčko:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.