Velká věštba na březen pro Ryby: Tento měsíc budete miláčky bohů

RYBY: Měsíční horoskop na březen 2024

Co čeká Ryby ve třetím měsíci roku 2024? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste neměli promeškat? A jaký rituál vás ochrání proti prokletí? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Ryby z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na březen vychází karta Eso disků, což je velice krásná karta, která je zároveň takovým talismanem. Jedno je jisté, tento měsíc budete miláčky bohů.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty ukazují pěkný start měsíce, spoustu nových informací, lidí a podnětů. Lidé se budou zajímat o to, co děláte, a zároveň i vy můžete získat spoustu zajímavých informací a poznat někoho, s kým vám bude dlouhodobě dobře a příjemně. Možná zažijete nějakou drobnou nepříjemnost, která se bude týkat pracovních záležitostí, případně nějaký výdaj, ale nikdy se nejí nic tak horké, jak se to uvaří, a vy dokážete věci nastavit tak, aby to bylo přesně tak, jak potřebujete.

Konec měsíce může být náročnější s dětmi, čekají vás výdaje, které budou dlouhodobé a drahé, ale vy najdete způsob, jak si s tím poradit. Možná vás čeká investice do dětí, které budou potřebovat, abyste jim něco zasponzorovali. Nicméně vše ustojíte a máte před sebou vcelku příjemný konec měsíce.

Rituál pro Ryby na březen

Na březen budete možná potřebovat ochranný a velmi silný rituál proti prokletí, který pomůže zejména, když znáte přesné znění kletby a sedmkrát ji odříkáte pozpátku. A pokud nevíte, tak dejte na svou intuici a odříkejte, co vás napadne, co si myslíte, že tam padlo za slova. Proti magii si pořiďte černou svíčku s červeným knotem, která dokáže přetvořit negativní energii ve vašem okolí na pozitivní. Nebo vyzkoušejte modlitbu, žádný energetický útok netrvá dlouho a modlitba vždy pomůže.

Celý výklad si poslechněte v úvodním videu.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.