Velká věštba na leden pro Střelce: Více odpočívejte a hlídejte si své zdraví

STŘELEC: Měsíční horoskop na leden 2024

Co čeká Střelce v prvním měsíci roku 2024? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A jaký talisman vám může přinést štěstí? Přečtěte si předpověď na leden, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na leden vychází karta Devítka pohárů. Vypadá to, že byste si konečně mohli oddychnout jak emočně, tak od stresu a shonu.

Co říkají mariášové karty?

Do začátku měsíce vstoupíte pozvolna, v pozitivních energiích. Mohlo by se vám dařit po finanční stránce a bude vám to klapat i v rodině, budete k sobě velmi milí a ohleduplní, dokážete táhnout za jeden provaz. Veškeré věci, které souvisí s prací a učením, vám dopadnou mnohem lépe, než jste předpokládali.

Zdá se, že budete plánovat nový rok, přichází k vám skvělé nápady a přes nějakou důležitou osobu také dobrá informace, kterou dokážete využít a proměnit ve svůj prospěch. V lednu si budete vychutnávat plody vaší práce, avšak koncem měsíce si hlídejte své zdraví. Neustále se honíte, nemáte čas na odpočinek a to vás dožene a donutí.

Talisman štěstí pro Střelce - kotva

Kotva chrání na cestách, na vodních cestách a také na ledu. Kotva ve svatební obálce chrání šťastné manželství. Je to symbol víry a leden s ní pro vás může být velmi pěkným měsícem.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.