Velký letní horoskop – Kozoroh: Může založit rodinu a nakonec i povýšit v práci

Kozorozi by v červenci raději neměli podnikat žádné velké změny a radikální kroky v pracovní sféře a měli by se vyhnout i finančním transakcím, větším nákupům nebo půjčkám. Na vině je opoziční Merkur ve znamení Raka. To nejlepší, co v tuto dobu mohou udělat, je odjet na dovolenou. Co dalšího čeká Kozorohy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

V červenci sice Kozorohům hvězdy příliš nepřejí v pracovní oblasti, ale zato se na ně usměje štěstí v lásce a díky vstupu planety Mars do znamení Býka se jim bude náramně dařit i ve všech sportovních a fyzických činnostech. Pokud tedy Kozorozi chtějí strávit dovolenou na chalupě zvelebováním své zahrady a k tomu si přiberou někoho sobě velmi milého, stráví ideální dovolenou. Mohou dokonce i založit rodinu.

V srpnu jim pomůže ke zklidnění pracovní atmosféry Merkur ze znamení Panny a stále jim bude držet palce Mars ze znamení Býka. Takže si mohou buďto naplánovat ještě dlouhou dovolenou v podobě vysokohorské túry nebo si vyhrnout rukávy v práci, protože ta jim v srpnu půjde skutečně od ruky. Mohou se dokonce dočkat povýšení nebo k nim připutuje nějaká skvělá pracovní nabídka. Koneckonců i pochvala či poděkování od šéfa by nebyly k zahození.

Kozoroh a láska

Ti z vás, kteří touží po milostném citu, by si měli udělat čas, zastavit se a přiznat si, že ve dvou se to lépe táhne. Jestliže se otevřete lásce, určitě si vás najde, ale musíte jí vyjít naproti. Nebuďte tak odtažití a svým partnerům vyznávejte lásku bez zábran. Hvězdné nebe vás v červenci odmění i možností početí nového života. Ale pozor, zvláště v červenci může dojít v partnerské oblasti i k nedorozuměním a problémům. „Zaviní“ to napjaté postavení Merkura v opozičním znamení Raka, takže buďte ke svým partnerům skutečně upřímní a otevření. V srpnu se vše v lásce uklidní a vy si budete užívat vrcholného léta. Ti z vás, kteří jsou osamocení, se mohou koncem srpna ve společnosti seznámit s někým velmi atraktivním.

Kozoroh a zdraví

Dopřejte si oddech, volné dny, dovolenou, nešetřete a nechte své tělo hýčkat masážemi, které vám prospějí. Také koupele a opalování rozehřejí vaše tělo, které bude díky péči pružnější i vitálnější. Nezapomínejte ani na zdravé stravování, dodávejte svému tělo dostatek vápníku a hořčíku. V létě, zvláště pak v červenci, si udělejte dovolenou od všeho a všech, potřebujete a zasloužíte si načerpat síly a uvolnit svoji přepjatou nervovou soustavu. Pozor na úrazy a opatrní buďte i v provozu, což platí i pro měsíc září.

Jak v létě relaxovat?

Kozorohům prospívá pohyb, procházky, vhodné jsou také různé typy masáží, návštěvy zařízení lázeňského typu. Pro dříve narozené je vhodný golf, pro mladší ročníky jízda na kole nebo tenis.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Kozorohy: Opatrný Kozoroh si bude dlouze vybírat, kam a s kým se letos vydá za hranice všedních dnů. Možná bude zvažovat i to, jestli raději nezůstat doma, a neušetřit velké výdaje, které dovolená představuje. Tomuto znamení se nejlépe daří v severnějších oblastech, méně přístupných, horských místech. Určitě budou pro něj zajímavá odlehlejší místa Šumavy nebo Beskyd.

Pro Kozorohy cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Řecko, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island a Mexiko. Z měst Brusel, Kostnice, Ulm, Varšava, Štětín, Moskva nebo Oxford.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska dovolená letní horoskop Kozoroh léto 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.