Další novinka na Prima LOVE už v říjnu! Španělský seriál Velvet ukáže lásku a noblesu

Diváky Prima LOVE v říjnu čeká nový romantický seriál ze Španělska. Velvet kloubí lásku, vášeň, noblesu a eleganci let padesátých v jednom španělském nákupním domě s těmi nejkrásnějšími šaty v celé zemi.

Po 1000 a 1 noci a Hříšné lásce diváci LOVE mohou očekávat další seriál, který se bude zabývat čistou láskou a komplikovanými mezilidskými vztahy. Příběh seriálu Velvet pochází ze Španělska z roku 1958, který v Čechách nepatřil zrovna mezi nejradostnější a nejbarevnější období, ale ve Španělsku i pod diktaturou Franca bylo o něco veseleji, možná i luxusněji.

Velvet je příběh o drahé módě a nejdražší lásce

Milostný příběh dvou hlavních postav Any a Alberta vzniká v nákupní galerii s názvem Velvet, kde se nacházejí ty nejkrásnější módní kousky, které si dokážete představit. Ana je dívka ze skromných poměrů, švadlena. A Albert je její pravý opak. Bohatý muž, dědic módního impéria, kterému šéfuje pevnou rukou jeho otec Rafael.

Ve světe plném luxusních látek a značkového oblečení bojují oba za svoji lásku i proti konvencím doby, ve které žijí. Život pro ně připraví mnoho náročných zkoušek, které prověří, zda je jejich láska skutečná a zda ji budou muset skrývat.

Hlavní herec seriálu Velvet okouzlil celý svět

V hlavních rolích se představí Miguel Ángel Silvestre (Albert) a Paula Echeverría (Ana). Speciálně Miguel Ángel Silvestre se těší od roku 2015 celosvětové slávě díky mezinárodnímu seriálu Sense8 od sester Wachowski, které mají na svědomí filmový fenomén Matrix. Sense8 spojuje příběh postav rozsetých po celém světě a Miguel Ángel Silvestre si zde zahrál mexickou hereckou hvězdu s utajeným osobním životem.

Stejně jako nákladný Sense8 ani seriál Velvet nepatří mezi malorozpočtové televizní produkce. Pro výrobu jednoho dílu bylo potřeba půl milionu eur, což je na poměry evropské produkce obrovský rozpočet. Za touto nemalou částkou se totiž skrývá náročná postprodukce seriálu. Většina scén se natáčela na klíčovacím plátně. Herci tak většinu času strávili hraním na zeleném pozadí proto, aby bylo jejich okolí co nejvěrnější letům padesátým.

Těšte se na nový seriál Velvet už 13. 10. na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.