Dnešní premiéra seriálu Velvet odkáže i na historii vztahu Alberta a Any. Sledujte ukázku!

Velvet bývá často připodobňován k anglickému fenoménu Panství Downtown. Televizní seriál patří mezi nejdražší projekty v Evropě. Podívejte se na další ukázku, jež poskládá střípky vztahu mezi Albertem a Anou, hlavními postavami seriálu.

Hlavními hrdiny jsou pohledný dědic Alberto Márquez (Miguel Ángel Silvestre) a půvabná švadlena Ana Rivera (Paula Echevarría), která pro něj pracuje.

Pár má za sebou už (pro televizní diváky) nezvykle bolestivou historii. Jejich láska totiž nebyla naplněna už před lety, kdy byly ještě dětmi.

Poté, co se Alberto vrací ze světa, potkává znovu švadlenu Anu, do které byl jako teenager zamilovaný.

Mezi mladým párem rychle vzplane vášnivá láska navzdory námitkám Albertovy rodiny, která milencům nepřeje. V sázce je totiž mnohem víc než jejich šťastné soužití. Módní impérium Galerías Velvet ve skutečnosti stojí na pokraji bankrotu. Albertův otec spáchal v zoufalství sebevraždu a jeho problémy zdědil nic netušící syn.

Jedinou nadějí na záchranu se stává bohatý byznysmen Gerardo Otegui (Pep Munné). Má však podmínku: Alberto se musí oženit s jeho dcerou Cristinou (Manuela Velasco), která po něm už dlouho touží. Milenci naštěstí mají nápad, jak si se zdánlivě bezvýchodnou situací poradit.

Sledujte nový seriál Velvet, který uvidíte už v sobotu 13. října v sobotu ve 21.50. Seriál Velvet budete moci sledovat i v našem online archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.