Dnešní premiéra seriálu Velvet odkáže i na historii vztahu Alberta a Any. Sledujte ukázku!

Velvet bývá často připodobňován k anglickému fenoménu Panství Downtown. Televizní seriál patří mezi nejdražší projekty v Evropě. Podívejte se na další ukázku, jež poskládá střípky vztahu mezi Albertem a Anou, hlavními postavami seriálu.

Hlavními hrdiny jsou pohledný dědic Alberto Márquez (Miguel Ángel Silvestre) a půvabná švadlena Ana Rivera (Paula Echevarría), která pro něj pracuje.

Pár má za sebou už (pro televizní diváky) nezvykle bolestivou historii. Jejich láska totiž nebyla naplněna už před lety, kdy byly ještě dětmi.

Poté, co se Alberto vrací ze světa, potkává znovu švadlenu Anu, do které byl jako teenager zamilovaný.

Mezi mladým párem rychle vzplane vášnivá láska navzdory námitkám Albertovy rodiny, která milencům nepřeje. V sázce je totiž mnohem víc než jejich šťastné soužití. Módní impérium Galerías Velvet ve skutečnosti stojí na pokraji bankrotu. Albertův otec spáchal v zoufalství sebevraždu a jeho problémy zdědil nic netušící syn.

Jedinou nadějí na záchranu se stává bohatý byznysmen Gerardo Otegui (Pep Munné). Má však podmínku: Alberto se musí oženit s jeho dcerou Cristinou (Manuela Velasco), která po něm už dlouho touží. Milenci naštěstí mají nápad, jak si se zdánlivě bezvýchodnou situací poradit.

Sledujte nový seriál Velvet, který uvidíte už v sobotu 13. října v sobotu ve 21.50. Seriál Velvet budete moci sledovat i v našem online archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.