Už v sobotu uvidíte nový seriál Velvet na Prima LOVE. Podívejte se na ukázky!

Láska, touha, romantika, žárlivost, humor a drama se proplétají v poutavém dobovém příběhu ze španělského Madridu konce 50. let. Prestižní módní dům Galerías Velvet stojí na pokraji bankrotu. Jediný, kdo ho může zachránit, je jeho nový, mladý a pohledný majitel. Přestože je zamilovaný do půvabné švadleny, má se zasnoubit s jinou.

Milenci mají plán, jak si se zdánlivě bezvýchodnou situací poradit. Ale co se stane, až se do situace zamíchají ostatní členové rodiny? Vzrušující hra obchodních intrik a vášní v pestrobarevném světě bohatě zdobených rób právě začíná!

SERIÁL VELVET BUDETE MOCI SLEDOVAT I ONLINE

Nevyhnutelný osud přenesený z otce na syna

Španělsko, konec 50. let. Hlavní město Madrid je bujaré místo, které žije módou. Točí se tady velké peníze a dějí ještě větší věci! Láska, touha, romantika, žárlivost, humor a drama se proplétají v poutavém příběhu o prestižním módním domu Galerías Velvet. Jeho hlavními hrdiny jsou pohledný dědic Alberto Márquez (Miguel Ángel Silvestre) a půvabná švadlena Ana Rivera (Paula Echevarría), která pro něj pracuje. Mezi mladým párem rychle vzplane vášnivá láska navzdory námitkám Albertovy rodiny, která milencům nepřeje. V sázce je totiž mnohem víc než jejich šťastné soužití. Módní impérium Galerías Velvet ve skutečnosti stojí na pokraji bankrotu. Albertův otec spáchal v zoufalství sebevraždu a jeho problémy zdědil nic netušící syn. Jedinou nadějí na záchranu se stává bohatý byznysmen Gerardo Otegui (Pep Munné). Má však podmínku: Alberto se musí oženit s jeho dcerou Cristinou (Manuela Velasco), která po něm už dlouho touží. Milenci naštěstí mají nápad, jak si se zdánlivě bezvýchodnou situací poradit.

Ale co se stane, až se do jejich záležitostí zamíchají Albertova nevlastní matka Gloria (Natalia Millán) a rozmazlená mladší sestra Patricia (Miriam Giovanelli)?

Obě mají vlastní tajné plány. Ještě že se Alberto může spolehnout na pomoc svého nejlepšího přítele, rozpustilého sukničkáře Matea (Javier Rey).

Vzrušující hra plná obchodních intrik, nespoutaných vášní v dechberoucím, pestrobarevném světě bohatě zdobených rób, ladných křivek a překrásných látek právě začíná!

Sledujte nový seriál Velvet, který uvidíte už 13. října v sobotu ve 21.50. Seriál Velvet budete moci sledovat i v našem online archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.