Celebrity

24. ledna 2024 10:00

Eliška Reiglová

Veronika Žilková zavzpomínala na své krátké vlasy. Noste je zase, prosí fanoušci

Veronika Žilková (62) je v poslední době velmi spokojená a je to na ní vidět. V loňském roce se například rozhodla k výrazné změně a nechala si prodloužit vlasy. Nyní se na sociálních sítích pochlubila starším snímkem s účesem, který pro ni byl v jistou dobu typický. Zřejmě ale nepočítala s tak pozitivní odezvou, fanoušci totiž přímo žadoní, aby se ke krátkým vlasům vrátila.

Veronika Žilková nepatří ke slavným osobnostem, které se svým vzhledem kdovíjak experimentují. Ač celý život nebyla výhradně jen blond, přesně tak ji mají lidé zafixovanou, zkrátka k ní tato barva patří. Po celé roky si také nechává delší vlasy, byť je nosila střižené i nakrátko. A jedním snímkem s z minulosti s takovým účesem se nyní pochlubila.

Přestože v posledních několika letech si Veronika Žilková nechala vlasy narůst a účes v podstatě nezměnila až donedávna, kdy si nechala blond kadeře zahustit a prodloužit, její fanoušci se v komentářích utrhli ze řetězu a zahrnuli ji prosbami, aby se znovu vrátila ke kratšímu sestřihu. Myslí si například, že by ji omladil.

Čtěte také: Krach byznysu Cyrila Navrátila. Syn Žilkové svůj karavan prodává na sociálních sítích

„Krátké vlasy vám moc sluší a ten účes je šmrncovní,“ napsala jedna z fanynek. „Moc vám slušel tento účes,“ přisadila si další. Vypadá to ale, že návrat k takovému sestřihu se konat nebude. S delšími vlasy si totiž herečka může vyhrát po svém a vytvořit z nich třeba pěkný drdol nebo cop, jak také už vícekrát ukázala.

Veronika Žilková se loni v červnu po dlouhých sporech opět stala svobodnou ženou:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.