Víkendové poselství andělů od 7. července: Pozor na zbrklá rozhodnutí, dopřejte si čas

Ve volných dnech si dopřejte zasloužený odpočinek, užívejte společný čas s rodinou a přáteli, ale vyvarujte se všech impulzivních rozhodnutí, nejprve si vše důkladně promyslete. Co dalšího karty vzkazují?

Víkendová andělská karta: Rovnováha

Andělská karta Rovnováha je často spojována s harmonií, vyvážeností a rovnováhou ve všech oblastech života. Není čas na žádná zbrklá rozhodnutí a neuvážené změny, vše si důkladně promyslete, než se vrhnete do velkých a zásadních kroků, které by mohly ovlivnit váš život směrem, kterým byste nechtěli.

Neznamená to však, abyste se báli vpustit do svého života změny, naopak, budou pro vás jako svěží závan větru, jen je potřeba k nim dospět postupně. Tady víc než kdy jindy platí, abyste raději dvakrát přemýšleli, než jednou jednali. A to platí pro všechny oblasti vašeho života – vztahy, lásku i kariéru.

Čtěte také: Kde potkáte letní lásku podle horoskopu: Střelci při dobrodružství, Lvi na večírku

Dopřejte si ve volných dnech odpočinek, vyrazte s rodinou k vodě, na výlet, na procházku nebo jenom na zmrzlinu. Společně strávený čas vás nabije ztracenou energií a všichni na něj budete dlouho vzpomínat. Dnes nic neřešte ve vztazích, i když budete s partnerem říkat oba to stejné jen jinými slovy, nebudete si rozumět a zbytečně byste zabředli do zdlouhavého řešení a sporů. Raději si užijte společný večer při svíčkách a zavzpomínejte na vaše začátky.

Nesnažte se dnes vstupovat do hádek a sporů, které se vás netýkají. Řiďte se spravedlivými principy. Než někoho odsoudíte, posuďte nezaujatě obě strany sporu. Je důležité hledat kompromisy, komunikovat o svých potřebách a naslouchat potřebám druhých. Snažte se najít ve svém životě rovnováhu, skvěle vám k tomu pomohou nejrůznější meditační techniky, jóga nebo práce s čakrami.

Co vás čeká v červenci podle výkladu karet Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky výklad karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.