Vinaři: 3. epizoda: Věštba

Vinaři: 3. epizoda: Věštba

Když se splaší Terezka, Fuksova vysoce senzibilní koza, je jasné, že se schyluje k pohromě. Nejenže je neklidná, ale dokonce nechce ani jíst. To by mohlo znamenat i živelnou katastrofu!

A také že ano, přesvědčí se o tom půlka Křetic. Bedřich Pavlíček objeví na vinohradu Perenosporu a vězte, že ač to zní jako trošku neobvyklý název pro nějakou místní semetriku, jedná se o plíseň, která svou zákeřností může zničit celý vinohrad! Michal v boji za zdravý Pavlíčkův vinohrad zase zapomene na desetileté výročí s Julií, od níž si to také pěkně vyslechne. A když se bude snažit svou milou si udobřit, „sbalí“ ho u toho policie v čele s otcem Patrikem, policejním náčelníkem. Totální zkázu završí návštěva obávané kulinářské kritičky v Sovičce. Podnik je navíc oslabený o svoji nejsilnější komponentu Heduš, kterou chytl žlučník. Jak tohle nakonec dopadne?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii z dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.