Vinaři: 3. epizoda: Věštba

Vinaři: 3. epizoda: Věštba

Když se splaší Terezka, Fuksova vysoce senzibilní koza, je jasné, že se schyluje k pohromě. Nejenže je neklidná, ale dokonce nechce ani jíst. To by mohlo znamenat i živelnou katastrofu!

A také že ano, přesvědčí se o tom půlka Křetic. Bedřich Pavlíček objeví na vinohradu Perenosporu a vězte, že ač to zní jako trošku neobvyklý název pro nějakou místní semetriku, jedná se o plíseň, která svou zákeřností může zničit celý vinohrad! Michal v boji za zdravý Pavlíčkův vinohrad zase zapomene na desetileté výročí s Julií, od níž si to také pěkně vyslechne. A když se bude snažit svou milou si udobřit, „sbalí“ ho u toho policie v čele s otcem Patrikem, policejním náčelníkem. Totální zkázu završí návštěva obávané kulinářské kritičky v Sovičce. Podnik je navíc oslabený o svoji nejsilnější komponentu Heduš, kterou chytl žlučník. Jak tohle nakonec dopadne?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii z dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.