Vinaři: 6. epizoda: Sumec

Vinaři (6) - Sumec

Vinaři: 6. epizoda: Sumec

Machr ve svém alkoholickém opojení spatří v místním lomu legendárního sumce Jana Žižku z Trocnova. Když se ale s objevem pochlubí Křetickým, žádný z nich mu úplně nevěří, že mytickou rybu viděl. Ale co kdyby to byla pravda? Pro jistotu se ale k lomu všichni vypraví a pokouší se Jana Žižku ulovit. Ten si ale nechá dávat pořádně na čas, než vyjeví svou existenci.

Pro Machra je Jan Žižka příležitostí, jak všem ukázat, že dokáže nepít. Na druhou stranu, pro Petru je právě alkohol oním vysněným únikovým východem z nepříznivé životní situace. Rozhodne se proto inspirovat se u mistra, tedy u Machra. Jak tohle dopadne? Snad to Žižka zachrání!

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil a další.

Režie: D. Wlodarczyk

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.