FOTO: Podívejte se, jak maskéři mění herečku Rusevovou na kníratou babu Sumečkovou!

Herečka Anežka Rusevová je novou tváří druhé řady seriálu Vinaři. Filmoví maskéři tuhle sympatickou holku změnili k nepoznání – má knír a srostlé obočí! V normálním životě by si ji s jedubabou Sumečkovou spojil jen málokdo. Podívejte se na její proměnu!

Postava, kterou Anežka hraje, se jmenuje Sumečková – je to typická bodrá vesničanka, a především je to nejošklivější ženská z celé vesnice. „Doufám, že není ještě všem dnům konec. Uvidíme, jaký bude mít Sumečková osud a jestli se třeba v průběhu děje nezmění, což by mě asi potěšilo. Práce maskérek je výborná a já jsem se až zalekla, jak jsou šikovné a jak se jim Sumečková povedla. Když jsem zjistila, jak moc je moje postava ošklivá, tak mi z toho ze začátku úplně dobře nebylo :-). Ale ve finále mě tahle postava začala strašně bavit, myslím si, že i diváky bude bavit stejně tak a bude pro ně zajímavá,“ říká ke své roli Anežka Rusevová.

Ze začátku trvalo líčení Anežky, aby se proměnila v Sumečkovou, asi 90 minut. „Nejobtížnější bylo hlavně lepení vousů, než jsme se to naučily. Teď už to dáváme i za půl hodiny,“ dodala Rusevová, podle níž nesmí Sumečková u ničeho chybět, je neohrožená, vtipná a sebevědomá. „Nemá žádná mindrák. Já osobně si myslím, že ona si připadá dokonce i pěkná,“ dodala na adresu své postavy sympatická herečka.

Prohlédněte si fotogalerii:

Mrkněte se i na video "Sumečkové v akci":

Další epizodu Vinařů II sledujte již tuto neděli ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.