Křetice čekají hody a doslova obří nápor lásky! Dívejte se na Vinaře

Všechno hezké jednou končí, a tak se i první sezóna seriálu Vinaři nachýlila ke svému konci. Podívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na závěrečnou epizodu s názvem Hody. A vězte, že se u ní pobavíte.

V Křeticích se chystají hody a celou vsí se nese vůně pečených koláčů, pagáčů, škvarkových placek, domácích klobásek a dalších dobrot. Vejslužku mají tento rok na starosti Taušovi, protože stárkou bude jejich neteř Věrka. To ovšem nikdo netušil, že se během svého pobytu v Angliii spravila… o několik desítek kilo!

Sledujte upoutávku seriálu Vinaři:

Nelíbí se to nejen všem křetickým, kteří mají pocit, že budou všem pro smích, ale nejvíc hlavnímu stárkovi Hřebcovi. Právě on má totiž se stárkou tančit. Protože Hedvika vycítí, že jejich Věrku nebere nikdo vážně, rozhodne si nechat si celou výslužku pro sebe, hody ne-hody. A to je jen z prvních problémů, které budou muset křetičtí vyřešit.

Hřebec je sběratel žen. Proto mu ani Věrka nesmí uniknout

Ačkoliv se Hřebec tvářil zpočátku na Věrku ne zrovna přívětivě (protože se mu jako hlavnímu stárkovi vyhlídka na stárku silnější postavy nezamlouvala), Julie mu nasadila brouka do hlavy.

Vždyť je přeci sběratel a takový kus jako Věrka, to už se v Křeticích nemusí nikdy ukázat. Hřebec proto musí použít všechny své ověřené finty.

Hřebec hledá stárku. A dostane při tom trochu na budku

Stárka Věrka si pochroumala kotník. Ne, že by to ovšem křetickým zrovna dvakrát vadilo. Kvůli její tloušťce jsou nakonec docela rádi, že stárkou nebude. Jenže před Hřebcem teď stojí složitý úkol – najít stárku novou.

Ono totiž, kdyby byl stárek kdokoliv jiný než Hřebec, takový problém by to nebyl. Jenže Hřebec má všechny „skalpy“ z Křetic a blízkého i dalekého okolí a najít dívku bez závazků, která by byla ochotná stát se hlavní stárkou, když je Hřebec stárek, to bude oříšek. Podívejte se, jak to Hřebec od potenciálních stárek schytá!

Machr se zamiloval. A rovnou do stárky!

V Křeticích se chystají hody a samozřejmě to bude velká akce. Ještě když má přijet stárka až Anglie! A Machr k ní zahoří láskou.

Stárka bude tentokrát z rodiny Taušů, a tak Hedvika a Patrik připravují posvícení. To ovšem ještě netuší, že milá Věrka v Anglii ze „zdravé stravy“ poněkud přibrala. Většině křetických se moc nelíbí, protože tlustá stárka, to je něco nepředstavitelného. Ale pro Machra, pro toho je Věrka ztělesněním ženské krásy!

Seriál Vinaři sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky víno seriál hody koláče tradice

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.