Máte rádi Vinaře? Pak si užijete i páteční vysílání Rádia Impuls. Bude celé o víně

Víno a vinaři, to nejsou jen témata oblíbeného seriálu plného veselých historek na pozadí pálavských scenérií. Je to věda! My vás teď zveme, abyste se s vínem a vinaři důkladně seznámili. Rádio Impuls si totiž na tohle téma připravilo hned celý vysílací blok. Takže v pátek laďte Impuls!

Ve vysílání bude probíhat celý den živě degustace se Stanislavem Mádlem, vinařem a vinohradníkem z Velkých Bílovic. K tomu bude hrát ve studiu živě cimbálovka.

Zuřivý reportér Aleš Růžička bude makat od rána ve vinohradu a samozřejmě vás bude informovat o všem, čím ho zaúkolují.

V ranním vysílání u Impulsových bude Petr Havlíček mluvit na téma Víno a náš organismus o tom, co se děje v našem těle při konzumaci. Během dne se dále dozvíte, zda je skutečně víno lék, jak to vypadá ve vinných lázních a jaké procedury tam klienti podstupují. Věnovat se na Impulsu budou také tomu, jaké vitamíny bobulky obsahují a jestli jsou i přes svůj vysoký obsah cukru zdravé.

Cestovatel Jirka Kolbaba bude v ranním vysílání mluvit o významných vinařských oblastech v zahraničí, redakce si zase zjistí vše o nejlepších vinařských oblastech v České republice. Zmíní samozřejmě i vinařskou oblast Čechy s Mělníkem, Litoměřicemi a Prahou.

Rubrika Rada pro dnešní den se zaměří na to, jak má vypadat degustace, a také se dozvíte vše, co potřebujete vědět o burčáku. Fanda a jeho česká banda si připraví Vinařský speciál.

Víte, kolik vypijí Češi za rok vína? A jak zaručeně vyčistit skvrnu od vína? I to se dozvíte v pátečním vysílání Rádia Impuls. Náladu vám vylepší písničky jako Bažant na víně, Víno od Chinasek a Vínečko bílé od Hradišťanu.

Sdílejte článek
Štítky pořad zajímavosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.