V seriálu Vinaři se bude ve čtvrtek testovat impotence. A výsledky zajímají hlavně faráře!

Ono tedy, abyste tomu rozuměli, potence se nebude testovat všem, ale hlavně právě faráři Tomicovi (Pavel Liška). Proč? To se dozvíte v epizodě Vinařů nazvané Nová generace, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15.

Trošku naznačit vám ale můžeme už teď. Co padreho Tomicu pálí nejvíc, to je zoufale nízké číslo oveček, které v Křeticích navštěvují jeho svatostánek. A rozhodne se tento problém řešit poněkud svérázným způsobem - vystoupit z církve a vrhnout se do svazku manželského a plodit, plodit a plodit...

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Vinaři:

Zdá se vám to zvláštní? Nejen vám, ani křetičtí z toho nebudou úplně nadšení. Ze všech nejméně pak policajt Patrik Tauš, kterého Tomica pro své svaté účely zneužije. Potřebuje se totiž otestovat, že je plodný, ale pod svým jménem tuhle šarádu samozřejmě provést nemůže...

Franta Vlček překvapí!

Buddy a Julie už jsou spolu nějaký ten čas, jenže jediný, kdo o jejich vztahu ví, je Buddyho kámoš a Jullin bývalý kluk Michal. Ostatním v Křeticích tuhle novinku ještě neoznámili.

Proč by také ano, oba celkem logicky očekávají, že dvakrát velkou spokojenost by tahle informace pravděpodobně mezi Křetickými nevzbudila. A co teprve v jejich rodinách, když Buddyho děda Bedřich nemůže Frantovi Vlčkovi přijít ani na jméno!

Julie se ale i přesto rozhodne, že chce jejich vztah zveřejnit. A kupodivu to proběhne mnohem hladčeji, než by kdokoliv čekal. Možná až moc hladce! Jak se Křetičtí srovnají s tím, že největší kočka z dědiny randí s Pražákem?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Vinaři!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.