Vraždy na přelomu století ukážou případ bohaté oběti

Už v pátek večer uvidíte jeden z dalších dílů povedeného seriálu Vraždy na přelomu století. Tentokrát bude obětí nečekaně důstojník armády.

Vysoce postavený důstojník armády veličenstva Hartman byl k smrti ubodán ve svém domě a jeho manželka byla podříznuta. Jejich dcery jsou v pořádku, jedna z nich nic neviděla a druhá dcera Faustýna byla praštěna útočníkem do hlavy a nic si nepamatuje. Komisař Jelínek si myslí, že došlo k loupeži, protože zmizely nějaké šperky. Veronika s Janem se vydají do nemocnice za dívkami, starší z nich vrah uhodil do hlavy a když se probrala z bezvědomí, tak byl muž pryč. Oba své rodiče našla mrtvé, a tak popadla svou sestru a utekla z domu.

Večer má Jan schůzku s Konstancií, poví jí, že zbraně v souboji byly tak poškozené, že jejího bratra nemohl zabít. Ona se rozruší a odejde. Na Jana v hotelovém pokoji už čeká prostitutka Mila.

Komisař zadrží Antoniho Gawrona s penězi a dlouhým řeznickým nožem. Henryk zjistí, že krev na jeho noži je zvířecí a ukáže se, že oloupil řezníka. V ranách na těle důstojníka byly stopy olejnaté kapaliny. Jan jde znovu do domu Hartmanových, kde najde cvok z vojenských bot a navíc zjistí, že bajonety vojáků jsou vždy naolejované. Jan si vyžádá seznam majorových podřízených. Henryk Skaržinski navštíví Vincenta Mrozowského, nového majitele pistolí ze souboje Jana a Luciana, protože chce udělat balistické zkoušky…

Sledujte Vraždy na přelomu století v pátek ve 20.15 na Primě!

Vraždy na přelomu století (Belle Epoque)

Polský kriminální seriál (2017)

Hrají: P. Małaszyński, E. Lubos, A. Próchniaková, O. Lubaszenko a další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.