První epizoda nového seriálu Vraždy v Brokenwoodu již ve čtvrtek na Primě!

Jak to dopadne, když do malého městečka na novozélandském venkově přijede na výpomoc detektiv, ostřílený profík z města, co ještě k tomu zastává dost netradiční postupy? To uvidíte již tento čtvrtek na Primě v první epizodě nového kriminálního seriálu Vraždy v Brokenwoodu. Dívejte se ve 20.15!

Detektiv inspektor Mike Shepherd jede do Brokenwoodu vyšetřit smrt Nata Dunna, i když vše nasvědčuje spíše nehodě. Místní detektiv seržant Gary McLeod s kolegyní Kristin Simsovou nejsou Shepherdovou přítomností zrovna nadšeni, ale musí spolupracovat.

Shepherd ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu vše odhalí

Shepherd se Simsovou jedou za Natovým synem Dwaynem, kterému oznámí smrt otce. Shepherd si všimne fotografie Nata s Natovou manželkou Evelyn, která zemřela za podivných okolností, pravděpodobně byla sražena autem, a případ nebyl nikdy vyřešen. Shepherd se Simsovou odvezou z Natova domu korespondenci, z níž je patrné, že se Nate Dunn snažil najít vraha své ženy.

Shepherdovi dojde, že by Nate Dunn nehledal vraha své ženy, kdyby ji sám zabil, a začne prověřovat všechny důkazy ohledně smrti Evelyn, čímž zjistí, že Gary McLeod celé vyšetřování vedl špatně. Mike Shepherd náhodou zjistí, že Gary McLeod umírá na rakovinu. Natovým vrahem bude ten, kdo věděl, že Nate Dunn chodil každý rok sedmnáctého listopadu k řece, kde byl nalezen mrtvý, sledovat padání meteoritů.

Podívejte se na upoutávku:

Chvíli vedou stopy k McLeodovi, který se k zabití Nata přizná a je zatčen. McLeod tvrdí, že zabil Nata klíčem z auta, ale pitva prokáže, že byl Nate zabit plochým kamenem... Tak kdo ale Nata skutečně zabil? To bude muset vypátrat Shepherd se svými novými kolegy!

Začnou si nakonec detektivové rozumět, nebo je jejich spřátelení spíš cesta na dlouhou trať? To uvidíte již ve čtvrtek ve 20.15 v první epizodě novozélandského krimiseriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Sdílejte článek
Štítky vražda seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.