Celebrity

12. května 2023 06:00

David Laštovka

Derby je tu! Vyhrají Češi, nebo Slováci? Dara Rolins či Vašo Patejdl mají jasno

Na letošním Mistrovství světa v ledním hokeji, které tentokrát hostí Finsko a Lotyšsko, česká reprezentace obhajuje bronzové medaile. Hned první zápas na šampionátu bude velmi pikantní. Češi vyzvou Slováky. Komu v něm budou fandit slovenské celebrity, které už dlouhá léta žijí v Praze? A jaký výsledek tipují?

Federální derby si nenechá ujít zpěvačka Dara Rolins. Přestože prožívá velkou lásku s bývalou fotbalovou hvězdou Pavlem Nedvědem, ona sama je velkou hokejovou fanynkou. Zápasy, kdy na sebe narazí Češi a Slováci, velmi bouřlivě prožívá a každé utkání bedlivě sleduje.

„Zaznamenala jsem, že v přípravných zápasech to byly vyrovnané bitvy. Jelikož jsem československým výtvorem, narozená na Slovensku a žijící v Čechách, budu fandit pěknému hokeji. Ale je pravdou, že i když žiju v Čechách, v hokeji jsem stoprocentní Slovačisko. Zápasy mezi Slovenskem a Českem mají v hokeji vždy pověst derby a jsou hodně sledované. Těším se na to,“ uvedla pro web Prima Ženy Dara Rolins.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Petr Svoboda emigroval jen s pár kusy oblečení

Slovenská zpěvačka tvrdí, že tentokrát budou po konci utkání spokojenější Češi. „Myslím, že vyhrají 4:2. A ten čtvrtý gól padne až při hře bez brankáře v poslední minutě utkání,“ prozradila svůj tip partnerka Pavla Nedvěda.

Naopak dceru Lauru, kterou má s hudebníkem, frontmanem skupiny Wohnout Matějem Homolou, hokej příliš nezajímá. „To je ryze fotbalová holka,“ přiblížila s úsměvem.

Vašo Patejdl nemůže prohrát

Hudebník Vašo Patejdl žije v Čechách díky své druhé manželce, která je Češka. S oblibou říká, že při federálním derby nikdy nemůže prohrát. „V utkání mezi Českem a Slovenskem fandím oběma, na rozdíl od mého nejmladšího syna Benjamina, který zásadně vždycky fandí slabšímu. A tím jsou v poslední době ve fotbale i v hokeji bohužel většinou Slováci,“ prohlásil pro Prima Ženy Vašo, který v mládí aktivně sportoval a hrál závodně fotbal za Slovan Bratislava. „Pak jsem mu dlouhé léta i fandil,“ doplnil Vašo.

Dara Rolins oslavila v prosinci roku 2022 padesátiny:

Sdílejte článek
Štítky Finsko zpěvačka Dara Rolins celebrita derby Matěj Homola hokej fotbal Lotyšsko Pavel Nedvěd Česko Praha Mistrovství světa v ledním hokeji Václav Patejdl

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.